Korwin w „Uchu Prezesa” – czekamy na Oscara [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP/Marcin Bielecki
Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP/Marcin Bielecki

Chce startować na prezydenta Warszawy, a w twoim interesie jest mnie poprzeć. Wszyscy jesteście dla mnie czerwonymi świniami – Janusz Korwin-Mikke przybywa do prezesa z zaskakująca propozycją. Nie kryje przy tym niechęci do zarówno do Kaczyńskiego, jak i Schetyny.

Na YouTubie pojawił się 10 odcinek 3 serii „Ucha Prezesa”. W nowej odsłonie, obok Janusza Korwin-Mikkego, pojawia się Patryk Jaki, Grzegorz Schetyna wraz z najbliższym otoczeniem osoba zajmująca się przejmowaniem pożydowskich majątków.

Największym problemem prezesa są zbliżające się w Warszawie wybory prezydenckie. Kaczyński wydaje się niepewny kandydatury Patryka Jakiego. Kiedy ten opuszcza biuro naczelnika w jego miejsce zjawia się zupełnie niespodziewany gość. Janusz Korwin-Mikke przybywa z głową pełną pomysłów. Dokładnie wie w jaki sposób usprawnić życie w stolicy. Chce również rozprawić się z komunistycznymi oficerami z Powązek.

Odcinek, w którym występ aktora wcielającego się w prezesa partii Wolność jest zdecydowanie najlepszym fragmentem skomentował na Twitterze Korwin-Mikke.

Poniżej 10 odcinek 3 sezonu.

Źródło: YT

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here