Czy UK jest już państwem faszystowskim? Tommy Robinson skazany na 13 miesięcy więzienia za pokazanie prawdy o muzułmańskich gwałcicielach!

Tommy Robinson podczas poprzedniego aresztowania. / Dostawca: PAP/EPA.
Reklama / Advertisement

Tommy Robinson uznawany za „skrajnego prawicowca” od lat jako jeden z niewielu przekazuje opinii publicznej prawdę o aktach przemocy muzułmanów wobec białych w Wielkiej Brytanii.

Aktywnie walczy również o wolność słowa. Cenzura w związku z mityczną „mową nienawiści” jest czymś powszechnym w niegdysiejszym imperium. Niedawno współorganizował wielką manifestację – #DayForFreedom – przed siedzibą premier Theresy May, w której udział wzięli Wolnościowy z całego świata, m.in. Milo Yiannopoulos czy Lauren Southern (link do spotu promocyjnego: https://youtu.be/IDqzbcVrZso ).

Wczoraj, 25 maja, przed sądem w Leeds odbywała się rozprawa przeciw szesnastu z dwudziestu dziewięciu muzułmanów związanych z grooming gang odpowiedzialnym za gwalty oraz zmuszaniem stosunków płciowych ponad stu dziewczynek, z których większość nie miała nawet jedenastu lat.

Tommy Robinson był jedynym człowiekiem obecnym z kamerą przed budynkiem sądu w Leeds. Po godzinnej transmisji na żywo przez Facebook został aresztowany pod zarzutem zakłócania spokoju (link do nagrania z aresztowania: https://www.facebook.com/thetommyrobinson/posts/1260644130738305 ).

Po niedługim czasie Robinson został zwolniony z aresztu, rozprawa została wyznaczona na ten sam dzień. Po krótkim procesie Tommy Robinson został skazany na 13 miesięcy więzienia, co według jego przyjaciółki ze Stanów Zjednoczonych, dziennikarki i aktywistki prawicowej Lauren Southern jest karą śmierci (link do Twittera: https://twitter.com/lauren_southern/status/1000027417077936128?s=21 ).

Nagranie zostało usunięte, a dziennikarze na Wyspach dostali zakaz opisywania całej sprawy. Portal Breitbait po tym jak opisał w jaki sposób został skazany Robinson musiał zdjąć materiał ze swojej strony.

W niedzielę, 27 maja Tommy Robinson miał przeprowadzić wywiad z prezesem partii Wolność, Januszem Korwin-Mikkem podczas jego wizyty w Londynie, gdzie, jako pierwszy w historii polski polityk, będzie przemawiał na słynnym Speakers Corner w Hyde Parku.

Jakub Grygowski – prezes londyńskiego oddziału partii Wolność

Czytaj więcej: [NASZ NEWS] Do więzienia za relacjonowanie procesu muzułmańskich gwałcicieli. Dlaczego mediom zakazano informowania o wyroku?

Reklama / Advertisement