A to wpadka! Poseł Tarczyński, pitbul PiS, zaplątał się we własne kłamstwa

Poseł Dominik Tarczyński to nowy pitbul PiS. Wypowiada się zawsze ostro, niemal glanuje swoich przeciwników. Epatuje także swoją wyjątkową uczciwością, której objawem ma być to, że nie pobiera poselskiego uposażenia. Jak się jednak okazało, mimo tych deklaracji, uposażenie na konto Tarczyńskiego… wpływa.

Czytaj także Skandal! Utrudnią życie kierowcom za ich własne pieniądze. Wprowadzili kolejny podatek pod osłoną nocy. Benzyna podrożeje o ponad 10 groszy. A ściągnięta kasa pójdzie na… niewpuszczanie kierowców do centrów miast

Pitbul Tarczyński tak na przykład dyskutował z bulterierem PO Stefanem Niesiołowskim:

Jednak z oświadczenia majątkowego Tarczyńskiego wynika, że zeszłym roku uposażenie pobierał:

http://orka.sejm.gov.pl/osw8.nsf/0/DA089DD8A237E63DC125827F005F2639/%24File/OSW83_396.pdf

Gdy zwrócił mu ta uwagę jeden z dziennikarzy, Tarczyński zaczął przekonywać, że zrezygnował z niego całkiem niedawno:

Jednak i to okazało się nieprawdę. Jak ustalił w Centrum Informacji Sejmowej portal wp.pl jeszcze w maju ciągle na konto posła wpływało uposażenie.

Teraz pitbul PiS mętnie tłumaczy, że przestanie ono wpływać, jak osiągnie zyski z innej działalności, których jednak jak dotąd… nie udało mu się uzyskać w odpowiedniej wysokości (sic!).

Czytaj także: Awantura w Platformie! Lemingi marzą o Tusku i chcą go na listach. A Schetyna zgrzyta zębami ze złości [SONDAŻ]

4 KOMENTARZE

  1. Pyskaty gnojek. Założę się, że gdybym mu dał w mordę, to nie odważyłby się oddać. To ten sam marny miot co Myrcha, Gajewska, czy Nitras.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here