Ale jaja! KFC planuje sprzedawać kurczaka… bez kurczaka. A wszystko przez socjalizm. McDonald’s i PizzaHut nie lepsze

Hamburger. Zdjęcie ilustracyjne
Hamburger. Zdjęcie ilustracyjne

Pułkownik Sanders może przewraca się w grobie. Prawie cztery dekady po śmierci człowieka, który założył sieć fast-foodów Kentucky Fried Chicken, głosząc, że nie ma dania bez kurczaka, KFC opracowuje wersję kurczaka bez kurczaka za to z wypracowaną mieszaniną 11 ziół i przypraw, które sprawią, że wegański produkt będzie smakował jak kurczak.

Czytaj także: Skandal! Utrudnią życie kierowcom za ich własne pieniądze. Wprowadzili kolejny podatek pod osłoną nocy. Benzyna podrożeje o ponad 10 groszy. A ściągnięta kasa pójdzie na… niewpuszczanie kierowców do centrów miast

Zmiana menu następuje, gdyż brytyjskie restauracje KFC starają się stosować do nowych wytycznych brytyjskiego rządu, które zalecają osobom z nadwagą spożywanie maksymalnie 400 kalorii podczas śniadania, a następnie o 600 więcej w porze lunchu i ponownie w porze kolacji.

„To trudne wyzwanie, ponieważ nasi fani uwielbiają kurczaka z naszego oryginalnego przepisu i nie zmienimy tajnego przepisu pułkownika na 11 ziół i przypraw”, powiedziała Victoria Robertson, szef innowacji w dziedzinie żywności dla KFC w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Pojawinie się kurczaka bez kurczaka w KFC zbiega się z innymi próbami wprowadzenia bezmięsnych produktów do menu fast-food.

McDonald’s w zeszłym roku dodał hamburgera McVegana na bazie soi w Szwecji i Finlandii, a także sprzedaje burgera Vegetable Deluxe w Wielkiej Brytanii. Inna sieć Pizza Hut, sprzedaje wegańskie placki we wszystkich swoich restauracjach w Wielkiej Brytanii.

Czytaj także Awantura w Platformie! Lemingi marzą o Tusku i chcą go na listach. A Schetyna zgrzyta zębami ze złości [SONDAŻ]

6 KOMENTARZE

  1. Zapraszam wegan do mojego ogródka właśnie wyplewiłem 11 chwastów będe serwował kanapki z mleczem,pokrzywami,palusznikiem krwawym,włośnicą siną,perzem właściwym,miotłą zbożową,skrzypem polnym,lulkiem czarnym,tojadem,poziewnikiem szorstkim i na koniec hit kanapka z cykutą życze smacznego.!!!!!!!!!!

  2. Normalnie nie wprowadziliby czegoś takiego, bo większość ludzi nie jest weganami, ale McDonald’s wprowadził to bez udziału rządu i jakoś sprzedają się im te McVegany. Tak to jest jak rząd wie lepiej co jest dla ludzi dobre, Co tych śmieci obchodzi, że ktoś jest grubasem?

  3. Propozycja. Niech weganie otwierają swoje fast-food i zostawią w spokoju bary serwujące i konsumentów jedzących tradycyjnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here