Trzaskowski to taki szczodry człek. Dał 50, a nie 30 groszy

rafal_trzaskowski_nczas
Rafał Trzaskowski. / fot. PAP/Leszek Szymański

Nie miałem innych monet, żadnych drobnych – tłumaczył się Trzaskowski, który rok temu szczodrze ozłocił potrzebującą. Kandydat na prezydenta, tuż po zakupieniu czterech ciastek za 44 zł miał przekazać staruszce 20 gr. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Okazuje się, że członek PO podarował 50 gr.

Symbolem waszej społecznej wrażliwości stał się szeroko opisany w mediach gest, jednego z waszych prominentnych polityków, który proszącej go o wsparcie starszej osobie, hojnie ofiarował, aż… całe 20 groszy – przypomniała Beata Mazurek, która wzięła udział w debacie nad kolejnym wotum nieufności wobec Beaty Szydło.

Jej wystąpienie wzburzyło posłów opozycji, którzy podnieśli krzyk ze swoich ław. Jeden Z członków PO próbował ratować kolegę Trzaskowskiego i oświadczył, że kandydat na prezydenta Warszawy przekazał potrzebującej kobiecie całe 50 gr. W ten sposób uświadomił wszystkim na sali, jak obrzydliwe manipulacje stosuje PiS.

ZOBACZ: Jaki chce przegrać w Warszawie? Właśnie wchodzi w buty Trzaskowskiego. „Nie będę burzył tęczy na pl. Zbawiciela”

W ten sposób okazało się, że Trzaskowski to jednak szczodry człek, który nie waha się ani chwili, kiedy trzeba wesprzeć potrzebujących.

Obywatelom pozostaje jedynie smutna refleksja nad stanem publicznej debaty w kraju. Posłowie, zamiast zająć się znacznie poważniejszymi i bardziej palącymi problemami kłócą się o 30 gr.

W całym tym zamieszczaniu warto jeszcze przypomnieć niedawną wypowiedź Trzaskowskiego, który wykazał się wielką odwagą i przyznał, że nie zna dzielnic miasta, którego chce zostać prezydentem. Zapewne z tego powodu, że do tej pory próbował poznać dzielnice Krakowa. Chociaż pojawiły się skargi, że wbrew zapowiedziom posłem nie spotykał się z mieszkańcami dawnej stolicy.

Źródło: Twitter/wolnosc24.pl/dorzeczy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here