Kaczyński wyszedł ze szpitala, ale to nie koniec jego kłopotów. W wakacje kolejna operacja [FOTO]

Jarosław Kaczyński. / fot. PAP

Jarosław Kaczyński po ponad miesiącu opuścił szpital w Warszawie. Moment jego wyjścia uchwycili fotoreporterzy, a wyraz twarzy prezesa PiS wskazuje, że ciągle towarzyszy mu ból.

Kaczyński wyszedł ze szpitala na Saszerów, ale to nie koniec leczenia prezesa PiS. W wakacje czekać go będzie kolejna operacja – wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

Piątkowe wyjście ze szpitala uchwycili fotoreporterzy. Na prawej nodze ciągle była obecna proteza, a grymas na twarzy wskazywał na towarzyszący mu ciągle ból.

Teraz rehabilitacja Kaczyńskiego ma odbywać się w jego domu na Żoliborzu. Po jego wyjściu ze szpitala wydano specjalny komunikat: Obecny pobyt w szpitalu był spowodowany leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów.

Trzydziestosiedmiodniowa hospitalizacja, umożliwiająca pełną obserwację, diagnostykę oraz leczenie zabiegowe, zachowawcze i usprawniające, doprowadziła do stabilizacji stanu zdrowia. Dalsze leczenie, w tym rehabilitacja będą prowadzone w trybie ambulatoryjnym.

Z kolei „ważny polityk PiS” miał powiedzieć „Super Expressowi” o powodach przełożenia operacji kolana na wakacje. Decydująca operacja prezesa mogłaby być dużo wcześniej, gdyby nie ten stan zapalny w kolanie i infekcja bakteryjna. Niestety musimy czekać – zdradził.

Prezes PiS – Jarosław Kaczyński. / fot. PAP
Prezes PiS – Jarosław Kaczyński. / fot. PAP

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here