To się nazywa wsparcie socjalne! Rewolucyjna propozycja Zielonych z poparciem partii politycznych

prezerwatywy minister
Zdjęcie ilustracyjne. /fot. pixabay.com

Niemieccy Zieloni, czyli niedojrzali czerwoni, wpadli na rewolucyjny pomysł dotyczący wsparcia dla najuboższych. Zdaniem polityków tej partii najbiedniejsi oczekują darmowej antykoncepcji.

Prezerwatywy mają być dostępne dla najbiedniejszych w publicznych urzędach zdrowia. Dotyczyć ono będzie osób, które już pobierają stypendium socjalne, zasiłek dla bezrobotnych lub dodatki mieszkaniowe.

W tym celu partia zielonych złożyła wniosek w Bundestagu. Oferta ma być skierowana przede wszystkim do osób w wieku około 20 lat. „Darmowe” środki miałyby obejmować też pigułki antykoncepcyjne.

Bezpieczna antykoncepcja nie powinna zależeć od rozmiaru portfela – grzmi dumnie p. Maria Klein-Schmeink, rzeczniczka Zielonych. Co ciekawe, poparcie dla pomysłu Zielonych, wyrażają politycy innych partii.

Zobacz też: Nachodźcy rabują i biją Niemców. Ponad 100 przestępstw z udziałem imigrantów każdego dnia

Źródło: saarbruecker-zeitung.de/wolnosc24.pl

4 KOMENTARZE

  1. Antykoncepcja to w planie depopulacji ludzkości zalecanej przez ONZ ważne ogniwo, ale już lepsza niż trucie ludzi chemitralsami szczepionkami i innymi ludobójczymi technikami stosowanymi przez elytę świata.

  2. kiedys do afryki wyslano prezerwatywy bo to niby bardzo wazne w afryce, ale przeciez ci ludzie nie wiedza jak tego uzywac. hm.. to ktos wpadla na pomysl by dodac ulotke z obrazkami, ile krzyku bylo i jakie narzekanie to trudno opisac. ci ludzie z zachodu zupelnie nie rozumieja afrykanczykow. A oni chcieli dobrze i te ulotki zszywaczem przymocowali do prezerwatyw.

  3. Może i dobrze..ale jak dla mnie to prezerwatywa nie jest az 100 % zabezpieczeniem.Ale dla najbiedniejszych to moze dobre rozwiązanie.Normalnie wolę osobiści pigułki,sama biorę belare i jestem do nich bardzo pozytywnie nastawiona,dodatkowo poza antykoncepcją reguluje miesiączkę,cera jest pozbawiona trądziku,w moim przypadku działanie jak bardziej na plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here