[NASZ NEWS] LOT sponsoruje Żydów w Nowym Jorku. Polskie linie płacą za paradę na drugim końcu świata

fot. YouTube

W Nowym Jorku odbyła się parada „Celebrate Israel”, w której wzięło kilkadziesiąt tysięcy osób. Na liście sponsorów znalazło się kilkadziesiąt organizacji, w tym Lot Polish Airlines.

W paradzie wzięło udział wiele zacnych osób, takich jak burmistrz NY Bill de Blasio, gubernator Andrew Cuomo, minister kultury Miri Regev oraz delegacja ambasadorów ONZ pod przewodnictwem izraelskiego wysłannika Danny’ego Danona.

Parada ma swoją długą historię, po raz pierwszy odbyła się w 1965 roku, a pod obecną nazwą odbywa się od 7 lat. W tym roku w wydarzeniu miało wziąć ponad 40 tysięcy osób.

Czytaj również: Ostry głos i bojkot Żydów. „Izrael to nielegalne i kryminalne państwo”

W tym roku motywem przewodnim imprezy było 70 lat od powstania Izraela. Jak napisali organizatorzy, w broszurze, „w ciągu 70 lat swojego istnienia mały kraj z niewielką ilością zasobów naturalnych rozwinął się nie do wiary i powyżej oczekiwań”.

Kiedy porównasz to, gdzie byliśmy 70 lat temu i jak powstaliśmy z popiołów holocaustu, to uznasz to, co osiągnęliśmy za cud – stwierdził Dani Dayan, konsul generalny Izraela w Nowym Jorku.

Z kolei Devorah Halberstam, dyrektor Jewish’s Children Museum, powiedział: każdego roku maszerowałem i będę kontynuował tak długo, jak będę mógł. Impreza miała w tym roku kilkudziesięciu sponsorów, zdecydowana większość z USA lub Izraela.

Do tego doszedł szereg izraelskich organizacji z innych państw, jak z Rosji, ale także dla…LOT Polish Airlines. Otóż polskie linie lotnicze „LOT” wydają pieniądze na wspieranie żydowskiej parady na drugim końcu świata.

Zobacz także: Nielegalnie przybył do Izraela. 33-letni Erytreyjczyk niewolił i gwałcił kobietę w jej własnym mieszkaniu

Źródło: celebrateisraelny.org/wolnosc24.pl

12 KOMENTARZE

  1. PiSdokomuna poza sponorowaniem UPAdliny wzięła się za sponsorowanie parchów 😛
    Tak antypolskiego gówno nie było przy władzy od 1956 roku.

  2. Proponuję zobaczyć kogo sponsorują.Taki krótki filmik na YT powinien wyjaśnić prawdziwą naturę narodu wybrakowanego-„ŻYDZI NA PIKNIKU OGLĄDAJĄ MORDOWANYCH PALESTYŃCZYKÓW”.

  3. Naszym Umiłowanym Przywódcom wydaje się.że sprawują władze w Polsce,ale tak naprawdę jedyne co zostało im dane to zewnętrzne znamiona władzy.Władzę rzeczywistą w Polsce sprawują:loża Bnai Brith,Chabad Lubawicz i Jonny Daniels.

    • Kibice, patryjoty, mochery, patologia i byli wyborcy SLD (teraz wracaja do swoich i w tym szansa, ze pisobolszewickie lajno przegra).

  4. you tube -Grzegorz Braun – „Patrzcie na granice Polski,bo czas się wypełnia”——K O N I E C Z N I E obejrzyjcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba już po nas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here