Selfie śmierci. Turyści zginęli po upadku z 40 metrów. Chęć zrobienia zdjęcia była zbyt silna

Selfie śmierci. Według policji śmierć pary spowodowana jest ​​tym, że upuścili telefon i pochyliła się, żeby go podnieść. Ich ciała niestety znaleziono we wtorek rano na plaży Pescadores w portugalskiej Ericeirze. Czy zdjęcie było tego warte?

Jednak jak doszło do tej tragedii? Turyści chwilę przed wypadkiem mieli zrobić sobie selfie. Para Australijczyków, mężczyzna po czterdziestce i 30-letnia kobieta pozowali na tle popularnej plaży Pescadores w Ericeirze, 30 km od Lizbony, podaje „The Guardian”. Zwłoki zostały znaleziono we wtorek rano.

Czytaj też: Korwin-Mikke: Konstytucyjne utrwalenie podstawy socjalizmu. Może jeszcze zagwarantować dopływ światła słonecznego?

Jak podaje „The Guardian” para turystów spadła na plażę między 1:00 a 6:00 rano. Ich komórka pozostała na ścianie. Policja uważa, że tak jak niezliczone rzesze innych turystów przed nimi, stali na skraju 40-metrowej ściany obrośniętej krzewami, z której rozciąga się widok na plażę i okalające ją klify.

„Wygląda na to, że upuścili swoją komórkę i stracili równowagę, kiedy schylili się, żeby ją podnieść” – powiedział Rui Pereira da Terra, szef służby ratunkowej.

To nie pierwszy raz, kiedy turyści spadli ze ściany w Ericeirze.

Czytaj też: Doradca Trumpa ostro o premierze Kanady! „W piekle jest specjalne miejsce dla niego”

Źródło: Wolnosc24.pl/ o2.pl/ Daily Mail

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here