Co się stało? Wojewódzki do Korwina: będę na Pana głosował

Fot. instagram Kuby Wojewódzkiego
Fot. instagram Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki, naczelny klaun TVN-u uchodzi za skrajnego lewaka. I nie bez powodu. Na pewno tkwią w nim jednak pewne ciągoty libertariańskie, chociaż o czerwonym zabarwieniu. Być może to jest powodem, że nie najmłodszy już Kubuś ewidentnie jest zafascynowany Januszem Korwin-Mikkem. Zafascynowany tak dalece, że zadeklarował, że na niego zagłosuje!

Do wymiany zdań miedzy Panami doszło na instagramie, nowym medium społecznościowym, które testuje obecnie JKM. Tematem dyskusji była kreska, a pretekstem do zainteresowania kreską – karuktura Wojewódzkiego, która showmen się pochwalił. Jednak niemal momentalnie tematyka malarska została zastąpiona zupełnie inną. Dość kontrowersyjną, zwłaszcza, że całkiem niedawno jednak z córek JKM zaliczyła wyrok za posiadanie drobnej ilości narkotyków. Panowie byli tak zadowoleni z wymiany zdań, że Wojewódzki zakończył ją jednoznacznym stwierdzeniem „będę na Pana głosował”.

Czy, i w których wyborach, Wojewódzki naprawdę zagłosuje na Korwina? Czas pokaże. Gdyby sie na to zdecydował, niewątpliwie lider Wolności mógłby wykorzystać ten fakt w trakcie kampanii wyborczej.

Czytaj także: Ustawa IPN upada a Żydzi cieszą się, że za śpiewanie piosenek antysemickich idzie się do więzienia!

6 KOMENTARZE

  1. Wojewódzki jest za głupi, żeby poznać poglądy Korwina. Kiedy je pozna, a właściwie poznają za niego doradcy, to na pewno wycofa się z obietnicy. Choćby z powodu stosunku obu (jak to nazwać, bo przecież nie panów?) do aborcji, chrześcijaństwa czy UE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here