Szok! Brytyjscy piłkarze zatrzymani na Ibizie. Doszło do brutalnego gwałtu. Co więcej drugi z piłkarzy to nagrywa!

Zdjęcie ilustracyjne.

Szok! Brytyjscy piłkarze zatrzymani na Ibizie z powodu gwałtu an Brytyjce. Mieli molestować seksualnie 19-letnią turystkę. Brytyjska nastolatka na wyspie przebywała z rodzicami i to właśnie oni mieli zawiadomić policję. Media w Wielkiej Brytanii żyją tą sprawą. 

Jak podaje „Daily Mail” młodzi mężczyźni, 20-latkowie, spędzali urlop z członkami drużyny. Początkowo do mediów wyciekła jedynie informacja, że oskarżeni grają w drugiej lidze. Zatrzymano ich w miejscowości Cala de Bou, tuż obok San Antonio.

Czytaj też: Haniebna decyzja Sądu Najwyższego. Od dziś homoseksualiści mogą zmuszać nas do zawierania z nimi umów nawet jak się tego nie chce

Jadnak jak podają brytyjskie media po paru godzinach od aresztowania dziennik „The Mirror” poinformował, że napastnicy to Reeco Hackett-Fairchild i Karlan Ahearne-Grant grający w Crawley Town Football Club.

Jednak jak doszło do tej tragedii? Grupa piłkarzy poznała dwie Brytyjki w jednym z klubów. Nastolatki zostały zaproszone do hotelu, w którym zatrzymali się sportowcy.

To tam doszło do ataku. Według lokalnych źródeł jeden z napastników trzymał dziewczynę, podczas gdy drugi ją gwałcił. Całe zdarzenie nagrywać miał trzeci piłkarz.

Po incydencie ofiara i jej koleżanka opuściły hotel i udały się do rodziców kobiety. Małżeństwo od razu zauważyło, że stało się coś złego i, po rozmowie z córką, zgłosiło sprawę na policję – stwierdził rzecznik prasowy policji na Majorce.

Dwaj mężczyźni mają stawić się przed sądem w czwartek. Przesłuchanie odbędzie się w trybie niejawnym. Policja wciąż próbuje ustalić tożsamość trzeciego ze sprawców.

Czytaj też: Skandal w Australii. W ich armii byli pasjonaci III Rzeszy! Żołnierze paradowali do zdjęcia z nazistowską flagą w… Afganistanie

Nczas.com/ Daily Mail/ wp.pl

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here