Premier Irlandii oszalał! Zachwyca się „plusami” obecności imigrantów w Europie i zapowiada ich masowe ściąganie do swojego kraju

źródło: youtube
Reklama / Advertisement

Premier Irlandii Leo Varadkar rozpływa się w zachwycie nad pozytywnymi skutkami imigracji i zapowiada politykę ściągania większej liczby nachodźców. 

Varadkar w zeszłym tygodniu spotkał się z Dublinie z Hilary Clinton. Ta podczas wizyty ostro krytykowała antyimigracyjną politykę Donalda Trumpa. Podobnie w tym temacie po spotkaniu z urzędnikami Unii Europejskiej wypowiadał się premier Irlandii. Zapowiedział, że w najbliższym czasie przyjmie 4 tys. nielegalnych imigrantów, który obecnie przebywają we Włoszech i w Grecji.

Popieramy propozycję Komisji Europejskiej by wszystkie państwa przyjęły część uchodźców i chcemy tak uczynić – powiedział Varadkar.

Premier Irlandii obiecywał także „wkład finansowy” wspierający Unię w polityce imigracyjnej.

Varadkar zachwalał obecność nielegalnych imigrantów na Starym Kontynencie. Europa potrzebuje imigracji. Ona wzbogaca naszą kulturę i społeczeństwa – stwierdził.

„Wzrost skrajnie prawicowych i nacjonalistycznych, populistycznych sił w całej Europie” – to według Varadkara jedyny minus obecności imigrantów w Europie.

Zobacz: Rosjanie prowokują NATO. Dwa rosyjskie okręty ruszyły w kierunku wybrzeża Wielkiej Brytanii. Do akcji wkroczył RAF

Źródło: kresy.pl, breibart

Reklama / Advertisement