Laluś Trzaskowski dostał prztyczka. Warszawska radna PO przechodzi do PiS. Woli Jakiego

Radna Jolanta Kasztelan przechodzi z PO do PiS.
Radna Jolanta Kasztelan przechodzi z PO do PiS.

Radna Jolanta Kasztelan przechodzi z PO do PiS. Powodem jest brak chęci Rafała Trzaskowskiego do rozliczenia afery reprywatyzacyjnej.

Nie mogę się zgodzić na Trzaskowskiego – powiedziała radna, która była członkiem PO od 2003 r.

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy Patryk Jaki powiedział o tej decyzji z uznaniem: „To nie jest łatwe powiedzieć wprost „stop” mafii reprywatyzacyjnej”.

„Przechodzę do klubu Prawa i Sprawiedliwości z Platformy Obywatelskiej z wielu powodów, ale jednym z najważniejszych powodów jest to, że nie mogę się zgodzić na Rafała Trzaskowskiego, który nie chce rozliczenia się ratusza z afery reprywatyzacyjnej. Uważam, że pan Patryk Jaki jest jedyną szansą na uczciwą Warszawę, o jakiej zawsze ja marzyłam i wszyscy mieszkańcy. Apeluję do wszystkich wyborców PO, aby poparli Patryka Jakiego w nadchodzących wyborach samorządowych w Warszawie” – oświadczyła na konferencji prasowej radna Jolanta Kasztelan.

„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za ten odważny gest. To nie jest łatwe powiedzieć dzisiaj wprost „stop” mafii reprywatyzacyjnej, potężnej mafii. Dzisiaj pani radna miała taką odwagę, żeby powiedzieć, że chce uczciwej Warszawy. Jeszcze raz dziękuję i apeluję do wszystkich warszawiaków: stańmy razem do walki o to, aby stolica była uczciwa, nowoczesna, aby stolica wreszcie przestała się tak często kojarzyć w nielegalnym wyłudzaniem kamienic, a zaczęła być kojarzona z tym, z czym od zawsze powinna być kojarzona, czyli gigantycznym potencjałem” – powiedział wiceminister Patryk Jaki.

Radna Jolanta Kasztelan jest radna M.St. Warszawy od 2016 r.

Źródło: 300Polityka

11 KOMENTARZE

 1. Wyczuła gdzie będzie miała większą szansę na reelekcję. Udowadnia, że poza kwestią afery nie ma różnic między PiS a PO.

 2. Czyli będzie żarła z Waszej kieszeni jako PiS wykazując się tropizmem politycznym.
  Świetna wiadomość dla matołów-wyborców. Będziecie mogli wybrać sobie stare g… z nowym szyldem.
  Gratuluję.

 3. Czyli będzie żarła z Waszej kieszeni jako PiS wykazując się tropizmem politycznym.
  Świetna wiadomość dla matołów-wyborców. Będziecie mogli wybrać sobie stare g… z nowym szyldem.
  Gratuluję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here