Młoda Polka zamordowana w Niemczech. Zabił ją Turek, bo go odrzuciła

zdj. ilustracyjne/foto:Flickr: Maarten Van Damme
zdj. ilustracyjne/foto:Flickr: Maarten Van Damme

Kiedy niemieccy policjanci dotarli do mieszkania w jednym z domów w Neustadt an der Weinstraße ich oczom ukazał się makabryczny widok. Na ziemi, w kałuży krwi leżała 19-letnia Polka. Obok niej siedział poraniony nożem sąsiad. Dziewczyna została zaatakowana przez 22-letniego Turka.

Zaniepokojeni krzykami i odgłosami awantury sąsiedzi Polki zawiadomili policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli do jej mieszkania, było już za późno. Ugodzona kilkukrotnie nożem 19-latka nie żyła.

Szybko okazało się, kto był napastnikiem. Za morderstwo odpowiada 22-letni, mieszkający w Niemczech Turek, który spotykał się z dziewczyną. Para rozstała się w kwietniu. Decyzję podjęła Polka.

Pojawiły się również doniesienia, że mężczyzna już wcześniej zachowywał się agresywnie. Kilka miesięcy temu próbował udusić dziewczynę i dotkliwie ją pobił, za co otrzymał wyrok w zawieszeniu.

Policja podejrzewa, że to właśnie rozstanie stało się bezpośrednią przyczyną ataku. Sąsiad, którego funkcjonariusze napotkali w mieszkaniu Polki, próbował ją bronić, ale raniony przez napastnika nie był już w stanie ochronić dziewczyny.

Turek został już identyfikowany i aresztowany. Czeka go proces sądowy. Raz jeszcze pobłażliwość niemieckich sądów doprowadziła do tragedii.

Źródło: FB/se.pl

9 KOMENTARZE

  1. Turasy to też muzułmanie,a w Niemczech jest ich jak nasrał i to już od kilku pokoleń!Makreli jednak mało,to jeszcze zarosiła całe chmary wyznawców allaha !Dlatego tam jest tak „wesoło”,a niedługo będzie i goło!

    • Morderstw jest w De od cholery. Czy Niemiec czy Turek czy inny moze nim byc. A w Pl nie ma Polakow mordercow? Albo jak ojcowie lub matki w Pl zabijaja swoje dzieci!!! A nigy nie slyszalam by w Niemczech Ojciec czy Matka pochodzenia np. Tureckiego czy arabskiego zabili swoje dzieci!

  2. No jeśli za zabicie Niemca w Niemczech muzułmanin dostał rok w zawieszeniu i prace społeczne oraz przymusową reedukację, to ile może dostać Turek za zabicie Polki? Obstawiam grzywnę i obowiązkową sesję u terapeuty od przemocy.

  3. Jakoś mi jej nie szkoda, skoro wolała islamskiego brudasa od Polaka to wisi mi to co się jej stało, bynajmniej nie zabierze go ze sobą do Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here