Znany z KSW zawodnik MMA Rafał M. „Kulturysta” zatrzymany przez policję. Prokuratura zarzuca mu udział w gangu, handel narkotykami i wymuszenia rozbójnicze

Rafał M.
Rafał M. "Kulturysta"/ Facebook: Rafał M.

Znany fighter MMA zatrzymany przez policję. Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało i przesłuchało Rafała „Kulturystę” M. Wśród postawionych mu zarzutów są m.in. udział w gangu i wymuszenia rozbójnicze. 

Jak podaje szczecińska „Gazeta Wyborcza” razem z Rafałem „Kulturystą” M. zatrzymano również Mirosława B., pseudonim „Dziobak”. Obaj mężczyźni mieli być przywódcami brutalnego gangu.

Jak podaje portal dorzeczy.pl prokuratura miała im postawić poważne zarzuty, w tym m.in. udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszenia, handel narkotykami czy pobicia. Jak twierdzi policja do gangu miało należeć kilkanaście osób.

Rafał M. wywodzi się z tzw. „gangu sportowców”, którzy związani są ze sportami walki – podaje szczecińska „Wyborcza”. Miał on być zamieszany w przemyt narkotyków do Norwegii.

Co ciekawe Rafał M. jest uznawany za jednego z najlepszych polskich zawodników MMA w ostatnich latach.

Zatrzymany toczył walki dla największych organizacji sportów walki w Polsce i Europie. Walczył między innymi w KSW. Ostatnio w kwietniu 2017 roku, zawiesił swoją zawodową karierę.

Nczas.com/ Policja.pl/ szczecin.wyborcza.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here