To najgroźniejsza „brygada” w historii polskiego wojska? Po jednym Tweecie wszyscy padli na ziemię

fot. Prt Sc Twitter/ZiemowitKossakowski

To prawdopodobnie najgroźniejsza „brygada” w historii polskiego wojska! Do akcji wkracza Ziemowit Kossakowski, znany z popisów na portalu TVP Info, wraz z kolegami. Nie to nie boysband, to najnowszy narybek Wojsk Obrony Terytorialnej.

O potężnym zasileniu Wojsk Obrony Terytorialnej poinformował na Twitterze Ziemowit Kossakowski (TVP Info, PiastTV). Oficjalne info ws. WOT – zaczyna groźnie brzmiący wpis Kossakowski.

Udało mi się zebrać własną brygadę. Wraz z członkami PIASTTV – moimi najlepszymi przyjaciółmi – zapisujemy się do Wojsk Obrony Terytorialnej. Jesteśmy po pierwszej akcji. Byliśmy na spotkaniu z min. P.Jakim – napisał.

Całość była opatrzona zdjęciem, co dopełniło dzieła zniszczenia. To prawdopodobnie najgroźniejsza jednostka w historii polskiego wojska, już po pierwszym Tweecie wszyscy padli na ziemię…ze śmiechu.

I wbrew pozorom, nie to nie nowy boysband, ale „brygada” WOT wg Kossakowskiego. Tak na ten Tweet zareagowali Internauci:

8 KOMENTARZE

  1. Żarcik jak ten z gen.Kuf Drahrepus. W brygadzie chyba widzę kolesia z Abstrachujów. Wojny wojnami, ale uszanujmy, na Boga żywego sezon ogórkowy. A słowo „lewacy” stanowczo jest nadużywane. Proponuję wakacje na Kubie.

  2. We wojsku byłem dawno temu i wtedy też brali takie dzieciaki,ale dajcie ich do mojej kompani na pół roku, a będą jak samuraje !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here