Brytyjska deputowana jedzie ostro po przybyszach. „Jeśli ściągamy ludzi z Trzeciego Świata, będziemy mieli problemy Trzeciego Świata”

Janice Atkinson o imigrantach/ Twitter
Janice Atkinson o imigrantach/ Twitter
Reklama / Advertisement

Brytyjska poseł do PE Janice Atkinson mówi prawdę wprost: „Jeśli ściągamy ludzi z Trzeciego Świata, będziemy mieli problemy Trzeciego Świata„. Niezależna eurodeputowana udzieliła wywiadu węgierskiej gazecie Magyar Hirlap, w którym twierdzi, że takie przestępstwa jak „gwałty, gwałty zbiorowe i pobicia wzrosły wraz z przyjazdem imigrantów.”

Według Janice Atkinson Europa musi zamknąć wszystkie swoje granice.

„Musimy zamknąć granice poszczególnych państw narodowych, porzucić nieudaną ideologiczną politykę Schengen, zamknąć zewnętrzne granice UE i przyspieszyć proces ekstradycji imigrantów, tak jak to czyni Salvini we Włoszech”.

Zapytana o to, jak poprawność polityczna uniemożliwia władzom brytyjskim podjęcie stosownych działań, szczerze powiedziała:

„Nasza nieudana polityka migracyjna otwartych drzwi była niestety dalej kontynuowana, pozwalaliśmy ludziom przybywać do Wielkiej Brytanii, a ich pochodzenie nie było rygorystycznie sprawdzane.”

„I teraz dochodzi do paradoksu! Kiedy oskarżamy ich o przestępstwa, nie wolno nam ich deportować, ponieważ Europejski Trybunał Praw Człowieka unieważnia decyzje naszych suwerennych sądów.”

„Tak stało się z terrorystami, nienawistnymi muzułmańskimi kaznodziejami, którzy zachęcają do terroryzmu.”

Według Atkinson Brexit może zmienić stosunek jej kraju do imigrantów, ale zależy to od ostatecznej umowy z UE.

„Jeśli ten rząd nie zawrze porozumienia z UE, takiego, że ​​wybieramy obywateli UE, których chcemy i potrzebujemy dla dobra naszej gospodarki, a zamiast tego będziemy dalej każdemu pozwalać na podróż do UK, to wtedy nie będzie żadnych zmian” – wyjaśniła.

Nczas.com/ voiceofeurope.com

Reklama / Advertisement