Ukraińcy piją, wrzeszczą i biją Polaków! Dwóch mieszkańców Oławy w stanie ciężkim po tym jak chcieli… ciszy

policja/fot. policja.pl
policja/fot. policja.pl

Stanął w obronie kobiety i został dotkliwie pobity. 34-letni mężczyzna próbował trzech Ukraińców, który zachowywali się głośno i wulgarnie. Trafił do szpitala z pękniętą śledzioną.

Do zdarzenia doszło na stacji bęzynowej przy ulicy Wiejskiej w Oławie. Tam właśnie trójka mężczyzn narodowości ukraińskiej postanowiła zorganizować sobie „imprezę”.

Czytaj także: Ukraińcy twierdzą, że Orban jest jak Putin. Premier Węgier rozgrzał ich do czerwoności

„Przed 23:00 przyjechał rowerem na stację mój narzeczony. On wraz z pracownikiem i taksówkarzem chcieli uspokoić trzech Ukraińców. Dostał z pięści w twarz i się przewrócił, od jednego z mężczyzn otrzymał groźby o tym, że go zabije. Mój narzeczony stracił przytomność” – opowiada Pani Grażyna, narzeczona poszkodowanego.

Mieszkaniec Oławy trafił do szpitala, gdzie stwierdzono pękniętą śledzionę i krwiaka. 34-latek nie może się poruszać i jeść, jeśli krwiak pęknie konieczna będzie operacja.

„Do zdarzenia doszło między 22:00 a 23:00 w niedzielę na stacji benzynowej. Mężczyzna został uderzony przez obywatela Ukrainy. Policja prowadzi czynności w tej sprawie” – mówi Alicja Jędo rzecznik prasowy KPP w Oławie.

To już nie pierwszy incydent z udziałem Ukraińców w Oławie. Zaledwie dobę wcześniej do pobicia doszło na ulicy Strzelnej. Wtedy to około 1:00 w nocy został ciężko pobity 30-letni mężczyzna, który starał się uciszyć grupę obywateli Ukrainy.

Czytaj także: Uwolnili lwy! Polacy rozbili pudła, którymi Ukraińcy chcieli ukryć pomniki z polskimi elementami na Cmentarzu Orląt Lwowskich

źródło: olawa24.pl

6 KOMENTARZE

  1. Tytuł jak z brukowca. A Polacy nie biją Polaków? Co to za sensacja? Chyba, że biją częśniej niż inni, ale nie ma o tym słowa.

    • polak polaka też nie może bić… tu nie chodzi o to, nie może być tak, że obcy przyjdzie i atakuje obywatela kraju, powinno się to tępić dużo bardziej. Tak jak np w ussraelu.

      • Jeśli obcokrajowiec będzie karany bardziej, to znaczy, że Polak mniej. Czyli prawo ma preferować Polaków w biciu Polaków? Mnie jest wszystko jedno, kto da mi kopa. Boli tak samo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here