Merkel w kryzysie. Rozpadła się jej polityka, teraz rozpada się jej małżeństwo

Merkel_trybunal_zlamanie-konstytucji_imigranci
Angela Merkel, foto PAP

Przyszły ciężkie czasy dla kanclerz Merkel. Po latach sukcesów, kiedy jeszcze kilka at temu nazywano ją cesarzową Europy, przyszło pasmo niepowodzeń łącznie z osobistymi. Według niektórych mediów rozpada się jej małżeństwo.

Teraz do problemów politycznych związanych z katastrofalną polityką imigracyjną i znacznym spadkiem popularności, doszły jej osobiste problemy małżeńskie.

W tym roku małżonkowie, pani kanclerz i jej małżonek po raz pierwszy pojechali osobno na urlop. Jej mąż Joachim Sauer (69 l.) był widziany na wakacjach bez niej, a to się nigdy wcześniej nie zdarzało.

Para niemal zawsze jeździła we Włoskie Alpy. Zawsze siedzieli tak samo, zawsze mieli te same miny i te same turystyczne stroje. Zdawało się, że już nigdy nie będzie wakacji bez widoku Angeli Merkel z mężem w górach. Kanclerz i Suber są małżeństwem od 20 lat.

Teraz zrobiono zdjęcia, na których widać, że Sauber jedzie narciarskim wyciągiem z synem z pierwszego małżeństwa, ale bez żony! Dla niektórych mediów to wyraźny znak. W małżeństwie kanclerz Merkel jest kryzys.

Źródło: Super Express

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here