Przybysze brutalnie pobili pięć kobiet. Jedna jest w śpiączce. Szwajcaria w szoku

Klub Petit Palace w Genewie.
Klub Petit Palace w Genewie.

Media i społeczeństwo w Szwajcarii jest zszokowane brutalnym pobiciem pięciu kobiet przed klubem Petit Palace w Genewie przez imigrantów z Afryki. Dwie kobiety są poważnie ranne, jedna z nich jest w śpiączce i jest w stanie krytycznym.

Jeden z naocznych świadków był w pobliżu Petit Palace w wieczór, gdy brutalnie pobito kobiety. Kobieta ta opowiedziała portalowi Blick, że przed atakiem rozmawiała z jednym z afrykańskich napastników.

„On był jedyną osobą w klubie o kulach tego wieczoru, to było dziwne” – mówi kobieta. Według portalu, sprawca miał uderzać kobiety właśnie tymi kulami.

Z opisów kobiety wynika, że agresor był 20-22-letnim mężczyzną z Afryki.

-Był „trochę umięśniony” i miał rozjaśnione włosy. Z pewnością nie pochodzi z Genewy”.

Atak na kobiety nastąpił pod klubem. Ludzie widząc te okropne sceny zaczęli biec, by powiedzieć policjantom i ochroniarzom z klubu, że kobiety zostały brutalnie zaatakowane. Kiedy przybyła pomoc, dwie kobiety leżały na ziemi nieprzytomne, jedna z nich w kałuży krwi.

Według portalu, początkowo tylko jeden mężczyzna zaatakował kobiety. Kiedy niezaangażowana grupa imprezowiczów rzuciła się na pomoc bitym kobietom, kilku przyjaciół czarnoskórego mężczyzny zainterweniowało i pobiło pozostałe kobiety.

Mężczyźni w furii mieli zadawać ciosy i kopnięcia bez litości, nawet w głowę. Mimo, że ofiary były już na ziemi, kopali je dalej.

-„Następnie bandyci zostali pobici przez trzech mężczyzn z Kosowa i uciekli” – mówi kierownik klubu, Fabrice Graf, do Le Matin Dimanche.

Po tym ataku w Genewie prokuratura wszczęła śledztwo. Policja szuka świadków ataku. Według lokalnych mediów sprawcy mieli uciec z miejsca zbrodni samochodem z francuską rejestracją.

Nczas.com/ voiceofeurope.com/ Blick

2 KOMENTARZE

  1. Różnorodność zawitała do Szwajcarii. :), dziwne, że kobiety nie miały broni, podobno w Szwajcarii każdy ma broń w domu. Widać do klubów jej nie zabierają.

  2. W takich warunkach kobiety powinny chodzić uzbrojone, co najmniej w poręczny nóż. I nim kastrować lub nawet zabijać tą murzyńską hołotę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here