Absurdy politycznej poprawności. Miał z nią seks wszędzie, gdzie sie dało. Sąd przyznał mu 2 mln USD za molestowanie seksualne

Fot. Pixabay

Amerykański student uzyskał odszkodowanie w wysokości 2 mln USD za molestowanie seksualne przez nauczycielkę.

40-letnia nauczycielka Toni Sutton będzie zarejestrowana, jako przestępca seksualny, winna molestowania seksualnego osoby niepełnoletniej.

Sąd w San Diego zdecydował w środę, że 19-letni mężczyzna, który pozwał szkołę kalifornijską po tym, jak został seksualnie wykorzystany przez nauczycielkę, powinien otrzymać 2,1 miliona dolarów.

Sędziowie stwierdzili, że okręg szkolny w San Diego nie zapobiegł molestowaniu ucznia przez nauczycielkę Toni Sutton w ciągu ośmiu miesięcy, poczynając od jego 15 roku życia. Ona miała wtedy 37 lat.

Szkoła musi zapłacić aż 840 000 USD z 2,1 miliona dolarów, ale jak informuje The San Diego Union-Tribune, lokalni urzędnicy jeszcze nie zdecydowali, czy złożą apelację.

Sutton została skazana na 2 lata więzienia za seks z uczniem. Para oddawała się uciechom w klasie Crawford High School, w jej samochodzie i w jej mieszkaniu. Robili to dziesiątki razy.

Finansowe zadośćuczynienie odzwierciedlała również uwzględnienie przez sąd emocjonalne obrażenia, jakie uczeń poniósł i potrzebę doradztwa wynikające z doświadczeń po aresztowaniu Sutton.

Zachodzi pytanie. Jeśli ta para oddawała się cielesnym rozkoszom dziesiątki razy, czy tu można w ogóle mówić o molestowaniu?

Źródło: Fox News

10 KOMENTARZE

  1. High school – to nie szkoła wyższa a chłopak nie student, ha,ha,ha … wyzsza uczelnia to university a jesli posiada oddziały to coledge …

  2. Jak się seksualnie wykorzystuje 19-letniego mężczyznę przez kobietę? Może mi to ktoś wytłumaczy, bo bez tego ja nie pojmuję!

  3. Sama bym chciała być na jego miejscu…sam smak poużywać a potem ściagnąć kasę i urwać się ze swoją dziewczyną w nieznane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here