Winnicki ostro do Tarczyńskiego: „Dominik, łżesz w żywe oczy!”

Robert Winnicki, Dominik Tarczyński. Foto: PAP/Paweł Supernak, Marcin Obara
Robert Winnicki, Dominik Tarczyński. Foto: PAP/Paweł Supernak, Marcin Obara

„Nie potrzeba żadnego lewactwa u władzy – wystarczy taka ‚prawica’ a w dekadę będziemy mieli płonące przedmieścia” – napisał na twitterze Robert Winnicki. Wcześniej poseł Kukiz’15 zaatakował Dominika Tarczyńskiego.

„Dominik, łżesz w żywe oczy” – skomentował Winnicki. Komentarz dotyczył wywiadu, którego udzielił poseł Prawa i Sprawiedliwości, w którym to miał powiedzieć „w Polsce żyje się lepiej, bo nie ma ani jednego muzułmańskiego imigranta”.

Słowa o braku muzułmańskich imigrantów bardzo poruszyły przedstawiciela Ruchu Narodowego. Nie od dziś bowiem słychać alarmujące informacje o setkach a nawet tysiącach imigrantów, którzy w ostatnim czasie pojawili się w Polsce.

„Problem jest jeden – taki, że poseł Tarczyński w temacie zalewu imigrantów, który PiS funduje Polsce, jest notorycznym, bezczelnym i świadomym tego co robi – kłamcą” – napisał Winnicki.

Wywiad dla TVP Info to nie pierwsza wypowiedź Dominika Tarczyńskiego mówiąca o braku imigrantów z bliskiego wschodu.

Wcześniej poseł PiS udzielił wypowiedzi w szwedzkiej telewizji, w której to mówił m.in. – „Jestem dumny, że Polska kontynuuje politykę i nie przyjmuje ani jednego muzułmańskiego imigranta”.

źródło: twitter.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here