Atakują Jana Pawła II za pedofilię i gwałcicieli. Zbeszcześcili pomniki polskiego papieża

Jan Paweł II/ PAP: Jan Morek
Jan Paweł II. / fot. PAP: Jan Morek

„Kontrowersyjne plakaty” – tak portal gazeta.pl opisuje atak na pomniki Jana Pawła II. Nieznani sprawcy ubrali dwa z nich w transparenty, które głoszą: „Kryłem pedofilów”, „Kryłem gwałcicieli”.

W środę pomnik Jana Pawła II stojący w pobliżu poznańskiej katedry został ozdobiony napisem „Kryłem pedofilów”. O sprawie informuje epoznan.pl, jednak księża z tamtejszej parafii nie chcą odnosić się do sprawy.

„Kryłem gwałcicieli dzieci” – taki napis pojawił się natomiast w czwartek rano na pomniku Jana Pawła II w Warszawie.

Na razie nie wiadomo, kto stoi za tymi czynami, ani czy są one bezpośrednio powiązane, czy tylko ktoś zainspirowany wydarzeniami w Poznaniu postanowił zrobić to samo w Warszawie.

11 KOMENTARZE

 1. Ja mam do JP2 pretensje o co innego: to on, jako pierwszy ucalowal koran – bluzniercza ksiege, zaprzeczajaca chrzescijanskim dogmatom (nie tylko katolickim). To on cala sila swego autorytetu wpychal to bydle, Bolka, na piedestal! I prosze mi nie wmawiec, ze nie wiedzial, co czyni! Glupi nie byl! To on rozpoczal ekumenizm, co z zapalem kontynuuje lewak Franc.

 2. Czy wam sie w głowach pomyliło? A kim Ty jesteś jeden z drugim gamoniu żeby obrażać jednego z największych Polaków XX w.? Nie dorastasz do pięt Śp. Janowi Pawłowi II, a wyrażasz jeden z drugim autorytatywne sądy na jego temat. Puknijcie sie ludzie w czoło i nie zanieczyszczajcie własnego gniazda. No chyba, że taki był rozkaz od przełożonego. Żal patrzeć do jakiego kanału sprowadzone zostało tzw. społeczeństwo.

  • „Jeden z największych Polaków” wyczyniał takie rzeczy, że jego święci poprzednicy przewracali się w grobach. Poza tym jego podwładni robili, co chcieli, gdy pielgrzymował po całym świecie. Kota nie ma – myszy harcują.

 3. To są sprawki homoseksualistów , którzy oszukując swoich przełożonych i nas wiernych zostali księżmi.
  Jan Paweł II nie lasnował Bolka .Takie twierdzenie jest oczywistym kłamstwem.
  Mysle , że zdjęcie maski przez Gazetę Wyborczą jest dobre . To przede wszystkim kompromituje lewackich aktywistów w szeregach kleru w Polsce. Osobiście podejrzewam , że ta tzw katolewica to jest zwykła sowiecka i postsowiecka agentura w dużej części uwikłana we współpracę z powodu swojego homoseksualizmu

 4. „Jeden z największych Polaków” jak był z pielgrzymką w Polsce, to zaprosił do papamobile prezydentostwo Kwaśniewskich. Zaszczycił komuchów i ich uwiarygodnił. Dla mnie to był szok.

 5. Dlatego świętego powinno się kanonizować po minimum 100 latach od jego śmierci, jak są rozpoznane wszelkie owoce jego działalności. A tak – jakie subito, taki święty…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here