Szokujące billboardy skierowane do Murzynek: „Aborcja to dbanie o siebie”

Zachęcają Murzynki w USA do mordowania dzieci. Fot. twitter
Zachęcają Murzynki w USA do mordowania dzieci. Fot. twitter
Reklama / Advertisement

Nowy billboard, który pojawił się wzdłuż autostrady w Dallas zachęca Murzynki do aborcji ukazując ją jako formę ‚dbania o siebie’.

„Czarne kobiety dbają o swoje rodziny, dbając o siebie” głosi hasło na billboardzie. „Aborcja to dbanie o siebie”.

Czytaj także: SKANDAL w Bydgoszczy. Kasta sędziowska wypuszcza bandziorów! „Kadafiego” złapali w 2013 r., przez rok nie zdołali skazać. Teraz jest wyrok a bandziorów nie ma

Zachęcająca do mordowania dzieci reklama sponsorowana jest przez grupę o nazwie The AFIYA Center, która ma swoją siedzibę w Dallas.

Naszą misją jest służyć czarnym kobietom i dziewczętom, zmieniając ich relacje ze zdrowiem seksualnym i reprodukcyjnym poprzez rozwiązywanie konsekwencji ucisku reprodukcyjnego – czytamy na stronie organizacji.

W mediach społecznościowych rozpętała się burza. Internauci nie kryli swojego oburzenia. Głos w sprawie zabrała również była dyrektor eugenicznej organizacji Planned Parenthood, Abby Johnson.

Wojna aborcyjna z czarnymi kobietami jest tak realna – napisała na Facebooku umieszczając post z niesławnym billboardem.

Statystyki dotyczące dokonywania aborcji w czarnej społeczności są alarmujące. Murzynki wykonują najwięcej aborcji w Stanach Zjenoczonych i rzeczywiście zacxzynają ją traktować jak zabieg niemal higieniczny. Wszystko to zdaje się być częścią planu wprowadzonego dziesiątki lat temu przez Margaret Sanger, założycielkę Planned Parenthood, która była zwolenniczką eugeniki negatywnej, polegającej na „abortowaniu” dzieci „gorszych” przedstawicieli społeczeństwa..

Sanger wydawała pismo„The Birth Control Review, które proklamowało m.in. przymusowe aborcje i sterylizacje dla jednostek „nieprzystosowanych”. Pisywał do niego m.in. autor planu ‚czystości rasowej’ wdrażanego przez nazistów, Ernst Rüdin. Sama Sanger miała nazwać ludzi czarnoskórych „ludzkim chwastem”. W swoich publikacjach wielokrotnie krytykowała wielodzietność upatrując w niej przyczynę biedy.

 

Źródło: infowars.com

Czytaj także: Debilo-socjalizm: Amerykańska kandydatka do kongresu chwali Wenezuelę i przekonuje, że hiperinflacja powoduje bogacenie się ludzi

Reklama / Advertisement