Wstrząsające wyznanie najsłynniejszej austriackiej aktorki. „Moja matka sypiała z Hitlerem”

Ulubiona aktorka Hitlera Magda Schneider Fot. Wikimedia Commons
Reklama / Advertisement

Dziś jest rocznica początku światowego koszmaru, który przede wszystkim przeorał i to straszliwie całą Europę. Spowodował go Austriak, który był Führerem i kanclerzem III Rzeszy Niemieckiej.

Ostatnio opublikowano wstrząsający wywiad jego rodaczki, najsłynniejszej austriackiej aktorki Romy Schneider.

Czytaj też: 1 września. Rocznica początku największego koszmaru w historii Polski

Nieżyjąca już gwiazda europejskiej kinematografii znana jest przede wszystkim z nakręconego tryptyku o losach austriackiej cesarzowej Elżbiety zwanej Sissi, a potem z wieloletniego romansu z najsłynniejszym amantem w historii francuskiego kina Alainem Delonem.

Austriacka aktorka na 6 lat przed śmiercią udzieliła wstrząsającego wywiadu, który zresztą na jej prośbę nie został wtedy opublikowany. Teraz jej te wypowiedzi zostały włączone do dokumentalnego filmu o niej.

Romy Schneider w tym wywiadzie powiedziała, że jej matka w czasie II wojny światowej sypiała z Adolfem Hitlerem. Magda Schneider była ulubioną aktorką i często bywała w jego bawarskim domu.

Romy powiedziała, że nigdy nie wybaczyła matce tego, że miała intymne związki z krwawym dyktatorem. Romy udzielając tego wywiadu, kilkakrotnie przerywała go z powodu płaczu.

Źródło: Fakt24

Reklama / Advertisement