„Ruda z KOD” atakowała brzuszyskiem, a dostała w twarz. Twitter… zachwycony

Policzek na Placu Józefa Piłsudskiego Fot. Youtube

Od czasu sławnego spoliczkowania kapusia Michała Boniego (TW „Znak”) przez Janusza Korwnia-Mikkego nie było tego rodzaju wydarzenia. W niedzielę na Placu Piłsudskiego w Warszawie podczas uroczystości związanych z Dniem Weterana, pełnomocniczka wojewody dolnośląskiego spoliczkowała kobietę o ksywce „Ruda z KOD” z totalnej opozycji wykrzykującą „konstytucja” i inne tego typu hasła.

Policzkująca to Dominika Arendt-Wittchen a spoliczkowana to znana przedstawicielka Obywateli RP, „Ruda z KOD”, biorąca częsty udział w tego rodzaju wydarzeniach, podczas których wykrzykiwane są hasła zakłócające uroczystości. Warto podkreślić, że „Rudej z KOD” też zdarzało się atakować fizycznie osoby, które uznała za swoich przeciwników.

Czytaj też: MFW wesprze działania władz RPA. Popierają działania do walki z nierównością, czyli wywłaszczanie i mordowanie białych farmerów

Nie inaczej było podczas obchodu Dnia Weterana. W pewnym momencie Dominika Arendt-Wittchen podeszła do tamtej kobiety i uderzyła ją otwartą dłonią w twarz, mówiąc: „zamknij się, głupia babo”.

Jak widać z powyższego tweeta wielu ludziom podobało się takie zachowanie. Widocznie mają dosyć politycznego awanturnictwa nieliczącego się z niczym i przekonanego o własnej bezkarności, umiejącego nawet zakłócić uroczystości poświęcone ostatnim żyjącym obrońcom ojczyzny.

Źródło: nczas.com

14 KOMENTARZE

  1. Brawo Dolnoślązaczka. Tak trzeba robić i Ja zrobił bym to samo. A kpiny to zrobił sobie kundel Brudziński…i szpagatowy inteligent Neumann…

  2. Szanuję. Brawo. Trza by tych dysydentów powiesić za zdradę, ale to jakichś początek.

    I tak nawiasem: jak to pięknie kobiece. Te wspaniałe, stare obyczaje.

  3. Brawo Dolnoślązaczka. Tak trzeba robić w przypadku podobnych uroczystości, krzyki o koń-sty-tucji można dziamgać przy innych wydarzeniach, a najlepiej do ściany.

  4. brawo, brawo i jeszcze raz brawo tylko szkoda że dostała z drugiej strony by równo puchła
    a z drugiej strony to policja jest zupełnie pozbawiona jaj że nie zrobi porządku z tym bydłem

  5. Ten „policzek” powinna wykonać ochrona imprezy lub policja!!! Kto ochraniał impeze??? Jest za zdarzenie odpowiedzialny!! Znana notoryczna zakłócaczka imprez wraz ze „swoja ekipa powinna zostać usunieta z miejsca , w którym przeszkadzała i sprawa byłaby ok! Szanowna policjo…przecież wam za to płacimy- ZRÓBCIE WRESZCIE PORZADEK Z TAKIMI PRZESZKADZACZAMI !!!! PROCEDURA PANOWIE!!!!! Nic innego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here