Uwaga! „Najwyższy CZAS!” może zniknąć z części kiosków. Apel Redaktora Naczelnego „NCz!” Tomasza Sommera

Tomasz Sommer, okładka najnowszego
Tomasz Sommer, okładka najnowszego "NCz!". Fot. nczas.com

Firma RUCH SA jest na krawędzi bankructwa. Dla nas oznacza to konieczność zmiany części kiosków. Proszę też o wykupywanie prenumeraty.

Jesteśmy już razem od 28 lat. Dzięki Wam, „Najwyższy CZAS!”, jedyne pismo konserwatywno-liberalne w Europie, może istnieć i prezentować bezkompromisowo wolnościowe poglądy, nie oglądając się na zmieniające się władze oraz narastającą wielkimi krokami sanację socjalizmu w naszym kraju.

Mimo, iż rynek prasy drukowanej powoli się kurczy, przez lata dawaliśmy sobie radę z tym niekorzystnymi zmianami. Niestety teraz pojawiło się zagrożenie, które może radykalnie utrudnić nam przetrwanie. Tym zagrożeniem jest widmo bankructwa firmy RUCH SA, która dystrybuuje aż 40 proc. nakładu naszego pisma. W związku z tym, że dystrybutor ten przestał płacić faktury, zmuszeni jesteśmy przenieść nakład od tego dystrybutora do innych sprzedawców. Proces ten rozpoczęliśmy w tym tygodniu i będziemy kontynuować dopóki sytuacja się nie wyjaśni. W związku z tym mam do Państwa trzy prośby:

Po pierwsze proszę o zamawianie jak największej ilości prenumeraty. Obecnie mamy ok. 1000 prenumeratorów. Już potrojenie tej liczby spowodowałoby znaczne zniwelowanie strat wywołanym przez bankructwo firmy Ruch SA.

Po drugie, jeśli w danym punkcie sprzedaży, należącym do firmy RUCH SA nie będzie już „Najwyższego CZAS!-u”, proszę o zakupienie go w punktach firm konkurencyjnych (Polperfect, Kolporter, Garmond), które otrzymały obecnie większe nadziały.

Po trzecie, w związku z poniesionymi stratami ocenianymi na 150 tys. złotych (tyle jest winny nam obecnie RUCH SA za „Najwyższy CZAS!” i może się okazać, że są to pieniądze nie do wyegzekwowania) proszę o wspomożenie nas poprzez wpłaty na naszą Fundację Najwyższy CZAS nr konta 04 1910 1048 2256 3634 1684 0001 . Państwa wpłaty pomogą nam utrzymać płynność w tej kryzysowej sytuacji.

Drodzy Czytelnicy, nie mam wątpliwości, że nie zawiodę się na Państwu i razem przebrniemy przez te, zupełnie niezawinione z naszej strony, problemy.

Tomasz Sommer – Redaktor Naczelny

8 KOMENTARZE

  1. Sommer, może wreszcie zaczniesz szanować użytkowników tego portalu i zarobisz więcej kasy. Niereagowanie na głupotę alawilk,kurwinozy i im podobnym, wkurza ludzi.
    Ludzie już pisali, żebyś wziął się do roboty, to zaczną ci płacić.

  2. Chyba nikt z tych „komentatorów” nie czyta/ł/”NCZ”.Ja czytam od ćwierć wieku i czytał będę zawsze dopuki będzie istniał / czyli mam nadzieję do końca tego nieszczęsnego Świata,a w nowym Świecie będzie podstawowym żródłem informacji dla przetrwałych /.Panie Redaktorze /T.S./,proszę się nie martwić o czytelników.Zrobimy wszystko aby „NCZ” był niezniszczalny!Proszę o druk w każdym następnym wydaniu „NCZ” formularzy wpłaty na działalność „NCZ”.Damy radę!A Wolnosc.24.pl to portal dla wszystkich,ale tylko 5% odwiedzajacych ma tyle inteligencji aby odroznic lewactwo od prawdy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here