Awantura z obcokrajowcami koło Rzeszowa! Policjant ma złamaną rękę, dwie osoby w areszcie

Podkarpacki policjant/fot. ilustracyjne/fot. policja.gov.pl
Podkarpacki policjant/fot. ilustracyjne/fot. policja.gov.pl

Obcokrajowcy zaczęli sprawiać problemy Inspekcji Transportu Drogowego. ITD poprosiło o interwencję policję. Skończyło się na lekkich obrażeniach, zaś Łotysze trafili do aresztu.

Do zdarzenia doszło w Jawornikach w powiecie strzyżowskim przy drodze krajowej nr 19. Jeden z samochodów zatrzymał się w niedozwolonym miejscu.

Podczas kontroli ITD kierowca, który okazał się Łotyszem, zaczął się awanturować i szarpać z funkcjonariuszami. Wszystko przy ruchliwej trasie.

Na miejsce wezwano policję, co najwyraźniej nie zrobiło wrażenia na obcokrajowcu. – Nadal awanturował się. Aktywną stroną w tym zdarzeniu była także partnerka kierowcy. W efekcie przepychanek i szarpaniny jeden z interweniujących policjantów doznał złamania ręki – powiedział Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Dwoje Łotyszów przebywa obecnie w areszcie.

Źródło: wyborcza.pl

3 KOMENTARZE

  1. Sluzby sa „napewno” przygotowane do milionow ukraincow, gruzinow i innych mongolow. Jeszcze beda pakistany, hindusy….. Ile jest tlumaczy przysieglych i osob w sluzbach znajacy ich jezyk to sie okaze te przygotowanie. Beda dzielni milicjanci siedziec w komendach zeby zeby zostaly na miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here