Jaki idzie na urlop „do końca kampanii”. Czeka nas jeszcze ostrzejsza propagandówa?

Patryk Jaki/ PAP: Leszek Szymański
Patryk Jaki/ PAP: Leszek Szymański

Biorę urlop bezpłatny w Ministerstwie Sprawiedliwości aż do czasu zakończenia kampanii wyborczej – powiedział w niedzielę PAP wiceszef sprawiedliwości, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki. Dodał, że urlop rozpocznie po czwartkowym posiedzeniu komisji weryfikacyjnej.

Patryk Jaki pytany przez PAP, czy planuje urlop w Ministerstwie Sprawiedliwości, przyznał, że bierze go „w przyszłym tygodniu”. „Będzie on trwał do końca kampanii” – zapowiedział. Dopytywany, czy zacznie urlop już w poniedziałek, podkreślił że „prawdopodobnie zacznie go po ostatniej rozprawie komisji weryfikacyjnej, która odbędzie się w czwartek (20 września)”. Zaznaczył, że jest to urlop bezpłatny.

Polityk poinformował, że na czas jego nieobecności jego obowiązki jako przewodniczącego komisji weryfikacyjnej przejmie wiceszef komisji Sebastian Kaleta.

Jaki pytany, czy urlop oznacza, że oprócz dotychczasowych porannych i wieczornych aktywności jako kandydata na prezydenta stolicy, spotkania kampanijne będą odbywać się również w trakcie dnia odparł: „Bardzo mi z tego powodu przykro, tak”. „Ale to już tylko pięć tygodni” – zauważył.

Źródło: PAP

2 KOMENTARZE

  1. Widzę, że redakcja z całych sił popiera tego osobnika, opolanina, którego wytypowano na stanowisko: „Niszczyciel Warszawy”. Ostateczny niszczyciel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here