Korwin-Mikke: Andrzej Duda & All PiS Band gotowi są za to Amerykanom jeszcze płacić!! „Głupi jak Polak”…?

Janusz Korwin-Mikke oraz Andrzej Duda i Donald Trump. / fot. YouTube/Twitter

Janusz Korwin-Mikke w dosadnych słowach skomentował wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu. Andrzej Duda & All PiS Band gotowi są za to Amerykanom jeszcze płacić!! „Głupi jak Polak”…? – pisze na Twitterze prezes Wolności.

Izrael to posterunek USA na Bliskim Wschodzie. Stany płacą mu za to $5 mld w gotówce + $5 mld na zbrojenia. Polska jest bardzo potrzebna Waszyngtonowi jako pachołek do walki z Rosją. JE Andrzej Duda & All PiS Band gotowi są za to Amerykanom jeszcze płacić!! – skomentował Korwin-Mikke.

9 KOMENTARZE

    • Ale w jakim celu mają się dogadywać? Przecież JKM to polityk, a Braun to reżyser, a z polityką to on ma tyle wspólnego co kiedyś kabareciarz Pietrzak (też startował w wyborach prezydenckich) czy aktorzyna Rewiński.

  1. Jak będziemy mieli takie lobby polskie jak Żydzi w Waszyngtonie, to takie komentarze JKM będą słuszne i prawdziwe. Jeśli używa się najemników ( w tym wypadku jest to US Army, niestety z konsekwencjami tego faktu) do obrony państwa, to najemnikom się płaci.

  2. Nie dojść, że to są idioci gospodarczy, to jeszcze idioci dyplomatyczni – co zresztą jest ze sobą powiązane, bo żeby być dobrym negocjatorem trzeba przynajmniej trochę znać się na gospodarce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here