Śmiertelny wypadek na Słowacji. Polacy wyprzedzają „na trzeciego” i rozbijają luksusowe Porsche i Ferrari [VIDEO]

Wypadek samochodowy na Słowacji. / fot. screen video facebook.com

Wyprzedzanie „na trzeciego” było powodem kolizji luksusowych aut z Polski. Zderzenie wyglądało na prawdę tragicznie.

Do wypadku doszło w okolicach miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Doszło do niego w niedzielne popołudnie.

Na video opublikowanym przez słowacką policję widać trzy samochody, według służb na polskich numerach rejestracyjnych, jadące ze znaczną prędkością.

Porsche będące trzecim samochodem w trakcie manewru wyprzedzania z ogromną siłą uderzyło w żółte ferrari oraz jadąca z naprzeciwka Skodę.

Kierowcą czeskiego auta był 57-letni Słowak, który jechał z rodziną. Prowadzący zmarł na miejscu, stan pozostałych pasażerów nie jest znany.

Havária na videu

AUTENTICKÉ VIDEO: PRETEKALI SA A ZABILI NEVINNÉHO OTCA RODINYVideo nie je vhodné pre citlivé povahy.Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme vás neskôr informovať o podrobnostiach.

Opublikowany przez Polícia Slovenskej republiky Niedziela, 30 września 2018

źródło: Policja Slovenskiej Republiky / Nczas.com

11 KOMENTARZE

  1. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny zabitego.
    Ale jak Słowaków przekonać że Polacy nie jeżdżą ani Porsche, ani Ferrari? Gdybym nawet miał na nie pieniądze, było by mnie wstyd wsiąść do takiego auta. Każdy, nawet z daleka już wie co w środku siedzi …

  2. Od lat twierdzę, że burakom po zawinionej przez nich kolejnej stłuczce nalezy zabierać z samochodu pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne kierowcy a przy recydywie powinien być nakaz wspawania w środek kierownicy zaostrzonego stalowego kolca. Dla bezpieczeństwa uzytkowników dróg.

  3. Słowacy mszczą się za tragiczny wypadek. Trudne dni dla polskich kierowców, pepiki to były zawsze świnie dla Polaków, czy pamiętacie co robili kiedyś czechosłowaccy celnicy ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here