Amerykańscy żołnierze pobili trzech Polaków! Jeden z nich został tak skatowany, że stracił przytomność!

zdj. ilustracyjne/ Twitter
zdj. ilustracyjne/ Twitter

Chyba nie na taką pomoc oczekują Polacy względem wojsk USA niestacjonujących w Polsce. Amerykańscy żołnierze pobili trzech Polaków! Dokładniej rzecz ujmując lekarza i jego dwóch dorosłych synów. Jeden z nich stracił przytomność. 

Jak podaje „Super Express” do tego brutalnego pobicia doszło na oczach kobiet. W tym ciężarnej narzeczonej jednego z synów. Pobity lekarz jest znanym w okolicy stomatologiem. W piątkowy wieczór do jego parterowego mieszkania w jednym z bloków na osiedlu Grunwaldzkim doleciały odgłosy walenia w drzwi klatki schodowej.

Według świadków mężczyźni odkryli, że przed blokiem trwa awantura pomiędzy kilkoma czarnoskórymi mężczyznami. Byli wysocy i dobrze zbudowani. Mówili po angielsku. Polacy zostali przed nich dotkliwie pobici.

„SE” podaje, że po skatowaniu lekarza przez czarnoskórych żołnierzy armii USA lekarzowi oraz jego synom, czarnoskórzy mężczyźni uciekli w stronę koszar amerykańskiej armii.

Na miejsce natychmiast przybyła policja oraz pogotowie, które udzieliło pomocy stomatologowi oraz jego synom. Mężczyźni na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Lokalna prokuratura rozpoczęła już postępowanie w tej sprawie. Potwierdzono, iż o pobicie podejrzanych jest trzech żołnierzy. Dla dobra śledztwa nie ujawniono jednak więcej informacji.

Nczas.com/ „Super Express”

18 KOMENTARZE

  1. Niepodległy kraj raczej chce mieć u siebie tylko swoje wojska. A podobnież istnieje coś takiego, jak polsko litewsko ukraiński batalion czy coś tam takiego, ta jego ukraińska część to ma oficjalny okrzyk jak tam w czasie drugiej światowej ci co tam na Wołyniu z piłami na Polaków.. Czy również takich wojsk winszujemy sobie mieć u siebie..

  2. Kilka lat temu kiedy jeszcze obecnosc najbardziej ludobojczej armii na swiecie byla tylko teoria mowilem pelikanom I lemingom u mnie w biurze ze takes bedzie…a bedzie jeszcze gorzej…a jak? A ogladaliscie film Krzyzacy? No I wszystko w temacie

  3. „Amerykańscy żołnierze pobili trzech Polaków! Jeden z nich został tak skatowany, że stracił przytomność!” […]”Na miejsce natychmiast przybyła policja oraz pogotowie, które udzieliło pomocy stomatologowi oraz jego synom. Mężczyźni na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń.”
    W jakim celu zamieszczacie artykuły dla idiotów?

  4. Z medycznego punktu widzenia – sytuacja bardzo trudna do zrozumienia: MĘŻCZYŹNI ZOSTALI SKATOWANI, ALE NIE ODNIEŚLI OBRAŻEŃ.
    Pan „dziennikarz” był schlany jak ruski sołdat, gdy to pisał???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here