Świetlica Wolności dla prawicowej młodzieży! 100% free od socjalizmu

ceremonia otwarcia Świetlicy Wolności fot. Twitter Cezary Kaźmierczak

Bierut, Gomułka i Jaruzelski przewracają się w grobach! W dawnej siedzibie KC PZPR powstaje strefa bez socjalizmu!

Cezary Kazimierczak, Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, i Tomasz Wróblewski, Prezes Warsaw Enterprise Institute, otworzyli wczoraj w Warszawie Świetlicę Wolności. Jak podano lokal przeznaczony jest dla prawicowej, zdroworozsądkowej młodzieży.

Świetlica Wolności mieści się w byłym budynku KC PZPR przy Nowym Świecie. Wybór tej lokalizacji stanowi swoisty chichot historii. W miejscu gdzie dawniej obradowali dygnitarze PZPR mieści się prócz Świetlicy Wolności jak najbardziej kapitalistyczna Warszawska Giełda Papierów Wartościowych.

Otwieramy Świetlicę Wolności

W doskonałej lokalizacji, w centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat 6/12 (butik C), w pobliżu Placu Trzech Krzyży, otwieramy Świetlicę Wolności. Lokal przeznaczony jest dla prawicowej, zdroworozsądkowej młodzieży. W tym miejscu organizacje młodych będą mogły nieodpłatnie organizować swoje wydarzenia, korzystać ze studia video, spotykać się w celach towarzyskich i rozrywkowych oraz rozwijać profesjonalną karierę, w czym będziemy pomagać.

Świetlica Wolności składa się z trzech poziomów. Na poziomie – 1 znajduje się sala konferencyjna na 60 osób, na poziomie 0 bar i stołówka, na antresoli za około miesiąc mieścić się będzie studio telewizyjne.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zdroworozsądkowe organizacje młodych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Tomaszem Kołodziejczukiem: t.kolodziejczuk@wei.org.pl, +48 661 616 522.

Dziękujemy naszym partnerom, firmom Orange Polska, PKP Energetyka, Philip Morris International oraz Fundacji PGNiG, a także innym członkom, którzy wsparli nas w realizacji tego przedsięwzięcia.

W związku z tym, że Świetlica mieści się w byłym budynku KC PZPR, mamy osobistą satysfakcję, ponieważ trochę energii w zwalczanie poprzednich lokatorów w tym miejscu włożyliśmy.

Cezary Kaźmierczak
Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Tomasz Wróblewski
Prezes Warsaw Enterprise Institute

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here