Totalna opozycja je ośmiorniczki a prezes Jarosław Kaczyński? Na to stać każdego Polaka!

zdj. ilustracyjne/ Jarosław Kaczyński/ PAP/ Wikimedia
zdj. ilustracyjne/ Jarosław Kaczyński/ PAP/ Wikimedia

Dzięki aferze taśmowej, wiemy, że politycy PO i PSL zajadali się drogimi ośmiorniczkami. Teraz „Super Express” dowiedział się jakie kulinarne gusta ma prezes PiS Jarosław Kaczynski. Jak się okazuje jego ulubionym posiłkiem jest standardowy schabowy z kapustą. 

Bar „Farszem Nadziane”, jest miejscem gdzie niemal codziennie zamawiane są obiady dla prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Jego ulubiony posiłek to kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną w cenie 19 zł – informuje „Super Express”.

Z usług lokalu polityk ma korzystać od kilku miesięcy. Po jedzienie przychodzą jego ochroniarze.

-„Panowie są bardzo mili, często sami stołują się u nas, ostatnio zachwalali golonkę” – mówi „SE” pracownik baru, który ujawnia, że prezes PiS od golonki woli pierś z kurczaka, czy dorsza smażonego.

-„Czujemy się zaszczyceni, że nasze tradycyjne polskie dania smakują osobie, która jest tak obyta w świecie. Choć sam prezes nigdy do nas nie przyszedł”- dodaje.

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek zapewnia „Super Express”, że koszt obiadów w całości pokrywa Jarosław Kaczyński. – Za wszystko prezes płaci sam, z własnych pieniędzy – podkreśla.

Nczas.com/ Super Express

7 KOMENTARZE

  1. na onet_cie właśnie zamieścili zmanipulowaną szczujnię na pana Michalkiewicza, pod nią nieprzerwany ściek wyzwisk, nawoływań do kryminalnych czynów przeciw niemu i gróźb pod jego adresem
    trzeba by walczyć z tymi hejterami ich bronią, a mianowicie skarżąc ich do prokuratury, sądów i instytucji oraz organizacji międzynarodowych i krajowych trudniących się wyławianiem przejawów nienawiści i dyskryminacji

    • Poco w ogóle wchodzić na lewackie portale i dawać im wyświetlenia? Z drugiej strony można wchodzić tylko i wyłącznie w artykuły o prawicowcach – Google się przydaje, bo potrzebny jest bezpośredni link.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here