Niemiecka policja kryła „uchodźcę”, który wielokrotnie gwałcił niepełnosprawną kobietę!

Zdjęcie ilustracyjne/pixabay
Zdjęcie ilustracyjne/pixabay
Reklama / Advertisement

Skandaliczne doniesienia z Chemnitz w Niemczech! Niemieckie media donoszą, że imigrant ubiegający się o azyl wielokrotnie gwałcił niepełnosprawną kobietę. Co równie straszne, policja go kryła twierdząc, że „z powodów taktycznych” oraz „ze względu na ochronę ofiar”, informacja nie była właściwa do przekazania prasie!

Do zdarzenia doszło w niemieckim Chemnitz. Imigrant z Syrii, który ubiegał się o azyl w Niemczech, wielokrotnie dopuszczał się gwałtu na kobiecie. Ofiara ma na tyle poważnie chory wzrok, że jest klasyfikowana jako niepełnosprawna.

Niemieckie serwisy – „Philosophia Perennis” oraz „Junge Freiheit” – które zainteresowały się sprawą, wysłały do policji zapytania w związku ze sprawą. Policja jednak nie chciała ujawniać szczegółów dotyczących zdarzenia, napastnika oraz ofiary zasłaniając się klauzulą o „nie prasowości” „incydentu”. Dopiero w wyniku samodzielnego poszukiwania informacji udało się poznać całą prawdę.

Zastępca rzecznika komendy policji w Chemnitz, Andrzej Rydzik potwierdził, że toczy się dochodzenie w sprawie gwałtu. Jak też wyjaśnił, policja nie ujawniała szczegółów śledztwa „z powodów taktycznych a także przede wszystkim ze względu na ochronę ofiar”.

Źródła: voiceofeurope.com/philosophia-perennis.com/jungefreiheit.de

Reklama / Advertisement