Niemcy to już państwo upadłe. Biała dziewczynka była jedyną Niemką w szkole. Bito i wyzywano ją. Arabskie dziecko rozcięło jej brzuch [VIDEO]

8 -letnia Yara przezywa w niemieckiej szkole piekło/ Twitter
8-letnia Yara przeżyła w niemieckiej szkole piekło/ Twitter

To jeszcze Niemcy czy już Kalifat Germański? Niemieckimi mediami wstrząsała historia 8-letniej Yary, która musiała pożegnać się ze swoją szkołą podstawową. Dlaczego? Była jedyną białą uczennicą w swojej klasie, która mówiła po niemiecku. Reszta była pochodzenia głównie arabskiego. Dziewczynka była poniżana i bita przez rówieśników bo była biała Niemką. Jeden z nich rozciął jej brzuch. 

„Były ataki i nie mówię o zwykłych szkolnych potyczkach czy dokuczaniu, które ewentualnie można tolerować. Chodziło o codzienne brutalne bicie.” – mówi ojciec maltretowanej dziewczynki.

„Została zepchnięta przez arabskie dziecko, którego nawet nie znała. To dziecko rozcięło jej brzuch ostrym przedmiotem” – mówi przestraszony mężczyzna.

O tej przerażającej sytuacji w Niemczech poinformował użytkownik Twittera Prawa Strona.

„8-letnia Yara zaczęła rok szkolny w klasie, w której tylko on mówiła po niemiecku. Szybko stała się wyrzutkiem. Ojciec twierdzi, że do ataków dochodziło codziennie. Raz nawet arabskie dziecko, którego nawet nie znała, popchnęło ją i rozcięło brzuch.”

Jaka była reakcja szkoły? Oczywiście proimigrancka! Kiedy Yara poskarżyła się nauczycielowi na zachowanie dzieci, powiedziano jej, że zawsze coś się z nią dzieje. Więc lepiej żeby tak nie gderała. To jest skandal! To już normalnym ludziom w głowie się nie mieści. Co ty Angelo Merkel zrobiłaś z tym krajem? Czemu tak nienawidzisz swojego ludu?

Ojciec dziewczynki, widząc ciągłe nowe ranny i siniaki na ciele swojej córki postanowił zabrać ją z tej klasy. Ale, jak opisuje jej sytuację niemiecka TV SAT1, Yara wciąż odczuwa lek i bezsilność, kiedy stoi przed budynkiem szkoły, w której była jedyną niemieckojęzyczną dziewczyną w klasie…

Źródło: SAT1

11 KOMENTARZE

  1. Kto sieje wiatr zbiera burzę – semici biorą odwet na Niemcach za II wojnę światową. Zaś Panom redaktorom zwracam uwagę by nie przekręcać mojego określenia naszych zachodnich sąsiadów – używamy pojęcia KALIFAT POŁABSKI ! Tak jest poprawnie merytorycznie. O kalifacie GERMAŃSKIM można by mówić gdyby np. w IX wieku Arabowie podbili Niemcy lub Ci jako tacy przyjęli islam zamiast chrześcijaństwa.

  2. Mam żałować tych Niemców? Sami głosowali na lewackie rządy od kilkudziesięciu lat. Mają to co wybrali. Rodzice tej dziewczynki to pewnie też lewacy, zwolennicy multi-kulti, bo prawicowi rodzice nie wysłaliby jej do arabskiej szkoły… :-)))))))))))))))))))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here