Sommer: jeśli chcesz piórem walczyć z lewactwem, dołącz do nczas.com! Szukamy nowych autorów!

fot. PAP/Leszek Szymański

Nasze portale nczas.com i wolnosc24.pl weszły w fazę dynamicznego rozwoju. W związku z tym poszukujemy autorów do tworzenia naszych newsów. Jeśli nie boisz cię ciężkiej pracy i chcesz walczyć o wolną i nie zlewaczałą Polskę – dołącz do nas!

Praca w portalu polega na pisaniu newsów w word pressie. To są oczywiście te same wiadomości, które krążą po prasie i po sieci, ale my w istotny sposób je udoskonalamy. Pokazujemy zawartą w nich lewacką ideologię, odkrywamy ukryte przesłania manipulacyjne. Destylujemy z tych „dodatków” i pokazujemy odbiorcom w czystej i prawdziwej formie. Zadaniem naszych autorów jest przede wszystkim interpretacja zalewających nas zewsząd informacji i takie ich oczyszczenie, które pozbawi ich tych wszystkich ideologicznych nawarstwień.

Szukamy ludzi, którzy rozumieją, że obecny mobilny przekaz to max. 1500 znaków, które da się przeczytać w 90 sekund. W tym krótkim czasie ludzie muszą jednak mieć możliwość zapoznać się z niezmanipulowaną lewicową informacją. Idealni kandydaci i kandydatki, powinni oczywiście orientować się w świecie internetu oraz mieszkać w Warszawie.

Chętnych zapraszam do nadsyłania cv na adres redakcja@wolnosc24.pl. Oraz oczywiście do pracy w najbardziej ekscytującym projekcie newsowym ostatnich miesięcy.

11 KOMENTARZE

 1. komentarze nieraz lepsze są niż zamieszczane teksty, totalne dno
  ps1
  co tam u jasnowidza?
  ps2
  co tam u zielonego ludzika sośnierza, jeszcze jest w partii?

  • Co tam w „Big Borther”? Co tam u książęcych dzieci z Wielkiej Brytanii? Co tam u patologii z YouTube? W jakim kolorze są kulki?

 2. Ano zróbcie coś z tymi newsami, bo tytuły jakie nadajecie to wielka dezinformacja. Przyciągają uwagę, ale po przeczytaniu narasta moja awersja do Waszego portalu.

 3. Może w końcu trafi się ktoś kompetentny? Z umiejętnością poprawnego pisania? I z umięjętnością myślenia przyczynowo-skutkowego.

 4. Konkretnie Panie Sommer, konkretnie: jaka stawka za jaką ilość znaków. Jak na prawicowca za bardzo odwołuje się Pan do górnolotnych haseł. Może jeszcze coś o walce o lepsze jutro? Tego się Pan nauczył w PAN-ie – poststalinowkiej skamielinie?

 5. Panie Sommer Weź się Pan do roboty Nic Pan nie piszesz Chcesz być tylko właścicielem co nic nie robi i zgarnia kasę Nigdzie powtarzam nigdzie nie widziałem poważnego artykułu z Pana ręku Same wstepniaki które nie wymagają wiele pracy

 6. Ta nowa „jakość”, którą widać na stronie od jakiegoś czasu (plotki z „Big Brother”, zdjęcie księcia Archie, patologia z YT itd.) to chyba z tego naboru do „walki z lewactwem”…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here