Brytyjka obrażała Polki w autobusie. Jedna z dziewczyn nie wytrzymała. Zobacz, jak to się skończyło [VIDEO]

Brytyjka usunięta autobusu. / Fot. Live Leak

Podpita Brytyjka, która w autobusie w Liverpoolu obrażała Polki, dostała za swoje. Nasze rodaczki początkowo spokojnie reagowały na zaczepki, do czasu. Potem w ruch poszły pięści.

Brytyjka w średnim wieku wyraźnie pod wpływem alkoholu nie wiadomo dlaczego obrażała młode Polki, używając wulgaryzmów, mówiła im, żeby wynosiły się do swojego kraju. W końcu miarka się przebrała i jedna z nich dała fizyczny odpór bezmyślnej kobiecie. Reakcja polskiej dziewczyny była bardzo energiczna.

Mamy w genach dumę i nie pozwalamy sobą pomiatać. To zapewne spuścizna po walkach, jakie podejmowaliśmy, nawet w beznadziejnych okolicznościach. Nie wszyscy oczywiście, ale znaczna część społeczeństwa nie pozwala sobie na takie nękanie, jakie spotkało nasze dziewczyny.

Pasażerowie autobusu próbowali rozdzielić walczące niewiasty, bynajmniej nie stając po stronie Brytyjki. Ta ostatnia musiała w końcu opuścić autobus, a cała sprawa zakończyła się interwencją policji.

Źródło: Onet.pl

2 KOMENTARZE

  1. trzy lata byłem kierowcą autobusu w Londynie, takie zachowanie to niestety częsty widok wśród pasażerów
    najgorsze są czarnuchy i pakole ale biali też nie są święci, w sumie średnio co tydzień , dwa, każdy kierowca zostaje zwyzywany od fucking polish driverów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here