Miała uczyć 17-latków gry na flecie, a uprawiała z nimi seks oralny. Nauczycielka „recydywistka” wyrzucona z pracy

Laurie Softley fot. myspace.com / Flet, zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com
Laurie Softley fot. myspace.com / Flet, zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com
Reklama / Advertisement

Ta historia wstrząsnęła niewielkim miasteczkiem Belper w Wielkiej Brytanii. Nauczycielka Laurie Softley została skazana za seks z dwoma 17-letnimi uczniami, a miała ich uczyć gry na flecie.

Obecnie 34-letnia kobieta była nauczycielką w akademii muzycznej Ecclesbourne School. Pracowała tam od 2007 roku do września 2017, to wtedy wyszła na jaw sprawa współżycia z uczniami.

Według śledczych którzy badali sprawę, kobieta pierwszy stosunek seksualny z uczniem odbyła w maju 2008 roku. Wtedy to, z własnej inicjatywy skontaktowała się poprzez portal Facebook z jednym z uczniów szkoły. Zaprosiła go wówczas na niezobowiązujące spotkanie.

Jak później zeznawał chłopak – „Spożywali oni napoje alkoholowe i podjęli dobrowolną aktywność seksualną, która obejmowała penetrację oraz seks oralny wykonywany przez nauczycielkę”.

Kobieta nie została jednak skazana za swój czyn, a jedynie otrzymała oficjalne ostrzeżenie od sądu, który nakazał zakończenie jakichkolwiek relacji z uczniami.

Popęd kobiety okazał się jednak zdecydowanie silniejszy. Okazało się, że niedługo później kobieta znów odnalazła wśród swoich uczniów „ofiarę”, którą namawiała na indywidualne lekcje.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego kochanka, tutaj również anonimowy uczeń opowiadał ze szczegółami o aktach seksualnych z Softley.

„Nalała nam obojgu wina. Zaczęliśmy się całować i zdejmować z siebie ubrania. Poszliśmy na górę do jej sypialni. Ona wyjęła prezerwatywę z szuflady nocnego stolika i zaczęliśmy uprawiać seks” – mówił w trakcie przesłuchania.

Tym razem sąd zdecydował, że sprawa nie zakończy się na „ostrzeżeniu”. Prokuratura zajęła się sprawą i postawiła kobiecie zarzuty współżycia z osobą nieletnią.

Obecnie sprawa analizowana jest przez ekspertów z urzędu Sefaguarding Children’s Board.

Źródło: Independent.co.uk / NCzas.com

Reklama / Advertisement