Środowiska LGBTAGD łamią Konstytucję! Demoralizują najmłodszych, tworząc „strefę dla dzieci” na warszawskiej homoparadzie

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Reklama / Advertisement

Na czerwiec zaplanowana jest w Warszawie parada środowisk LGBTPESA. W tym roku ma funkcjonować także specjalny sektor dla dzieci. Pod płaszczykiem tolerancji i równości dewianci chcą oswajać najmłodszych z wynaturzoną ideologią gender.

Homoparada ma promować „postulaty, skupiające się na różnych mniejszościach walczących o równe prawa w naszym kraju” – poinformował „Nasz Dziennik”. W tym roku po raz pierwszy w programie przewidziano „strefę dla dzieci”. Fundacja Wolontariat Równości twierdzi, że ta inicjatywa powstała w związku z „prośbami rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom”, o co walczy środowisko związane z „marszem równości”.

Prezes Prawicy Rzeczpospolitej dr Krzysztof Kawęcki stwierdził, że stworzenie „strefy dla dzieci” w trakcie homoparady jest skrajną demoralizacją oraz działaniem, które „godzi w porządek społeczno-moralny”. Jego zdaniem, wobec działań środowisk LGBTWSI niezbędna jest presja społeczna i aktywność radnych. Należy domagać się „poszanowania praworządności i porządku publicznego”, ponieważ zetknięcie dzieci z treściami ideologii gender może mieć druzgocący wpływ na ich rozwój w sferze emocjonalnej, psychicznej i moralno-duchowej, a w konsekwencji na późniejsze funkcjonowanie całego społeczeństwa.

Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z „odmiennością” dokonuje się ich programowa deprawacja. Zaburza się w dzieciach naturalny proces tworzenia struktur umysłowo-psychicznych, które w przyszłości będą odpowiadały za ich normalne, zdrowe funkcjonowanie w społeczeństwie, w rodzinie, a szczególnie w małżeństwie – zwrócił uwagę cytowany przez „Nasz Dziennik” ks. Sławomir Kostrzewa.

Jak przypomniał dziennik, polskie prawo chroni dzieci przed demoralizacją. Wynika to z art. 72 Konstytucji RP.

Źródło: „Nasz Dziennik”/PCh24.pl

Reklama / Advertisement