Mocny wpis przedsiębiorcy poszkodowanego przez urzędników: „PiS nas oszukał! Żadnej reformy nie będzie tylko zmiany kadrowe”

Marek Kubala/fot. Facebook Marek Kubala
Marek Kubala/fot. Facebook Marek Kubala
Reklama / Advertisement

Marek Kubala, zniszczony przez urzędników i państwo polskie przedsiębiorca mówi wprost: PiS oszukał w sprawie reform. Zwraca uwagę, że wprowadzone rozwiązania w praktyce nie działają, zaś „PiS wprowadza tylko i wyłącznie zmiany kadrowe, które nie mają nic wspólnego z prawdziwą reformą wymiaru sprawiedliwości”. Przeprosił również za to, że brał udział w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka w listopadzie 2017 r.

Z wielką przykrością muszę stwierdzić , że PiS nas poszkodowanych oszukał !!! Żadnej reformy dla nas poszkodowanych nie ma i nie będzie. Instytucja tzw. ” Skargi Nadzwyczajnej ” nie działa i działać nigdy nie będzie z wielu przyczyn – napisał Marek Kubala.

Wielokrotnie marni i niedouczeni prokuratorzy prokuratur regionalnych delegowani do Prokuratury Krajowej nie potrafią i nie chcą wnieść do Sądu Najwyższego żadnej skargi ludzi poszkodowanych bezprawiem wymiaru sprawiedliwości – dodał.

1. Składanie wniosków o ” Skargi Nadzwyczajne ” za pośrednictwem Rzecznika Praw Obywatelskich nie ma żadnych szans powodzenia . 2. Składanie wniosków o ” Skargi Nadzwyczajnej ” za pośrednictwem Prokuratora Generalnego wygląda jeszcze gorzej . Wnioski poszkodowanych rozpatrują delegowani prokuratorzy regionalni , których niejednokrotnie wiedza i kompetencje są na bardzo niskim poziomie . To jest wielka porażka tzw. reformy wymiaru sprawiedliwości w wydaniu PiS . Nieraz potrzeba czasu i sprawdzenia jak dany przepis-ustawa działa w praktyce – tłumaczy zniszczony przez państwo przedsiębiorca.

Kubala podkreśla ponownie, że „w przypadku Skargi Nadzwyczajnej nic nie działa i nic działać nie będzie”. – PiS wprowadza tylko i wyłącznie zmiany kadrowe , które nie mają nic wspólnego z prawdziwą reformą wymiaru sprawiedliwości mającą pomóc nam poszkodowanym . Przepraszam , że brałem udział w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka w listopadzie 2017 r, mając nadzieję , że moja walka o sprawiedliwe sądy ma sens – podsumował Marek Kubala.

Marek Kubala jest przedsiębiorcą zniszczonym przez państwo i złe decyzje urzędników. O odzyskanie straconego majątku walczył 18 lat. – W 1999 roku podjąłem decyzję życia , za którą zapłaciłem teraz wysoką cenę . Zostałem Autoryzowanym Dealerem Seata , podjąłem wielkie inwestycje i zobowiązania finansowe . Wszystko straciłem w jeden dzień 13.12.2000 r, kiedy o 6 rano organy ścigania dokonały napaści na moje życie , na moją rodzinę . Wystarczyło niespełna trzy miesiące wielkiej nagonki medialnej ze strony prokuratury na mnie , abym stracił wszystko – tłumaczył wcześniej Kubala.

Źródło: facebook.com/wmeritum.pl

Reklama / Advertisement