BBC zrobił materiał o polskiej dziewczynie, która chce iść do wojska. Zalew hejtu w komentarzach. „Polacy uczą nienawiści i antysemityzmu!”

Materiał o Polsce BBC. Foto: Twitter
Materiał o Polsce BBC. Foto: Twitter

BBC News przygotowało materiały o klasach wojskowych i ich uczniach z Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Sączu. W komentarzach pod promocyjnym nagraniem doszło do awantury jedni nas chwalili, drudzy zarzucali nam faszyzm!

Angielscy dziennikarze zrobili materiał o zajęciach w terenie, ćwiczeniach i fragmentach życia pozaszkolnego uczniów.

„Wzrost patriotyzmu w Polsce spowodował zwiększony popyt na zajęcia wojskowe w szkołach średnich” – twierdzi BBC, dodając że dzieje się tak od momentu wyborów i utworzenia „populistycznego rządu”.

BBC News promuje materiał także zapowiedzią na Twitterze z innymi ujęciami i wypowiedziami uczniów. Jak widać opinię lewaków z BBC o Polsce są zatrważające.

Pod materiałem reklamującym się na Twitterze w komentarzach doszło do otwartej wojny.

Jakiś lewak George Woods zaatakował nasz kraj, pisząc:

„Czy są jeszcze w tej chwili jakieś wątpliwość co do faszystowskiego kierunku, w jakim zmierza Polska?”

„Nastolatek uczący się walki> Polska zmierza w kierunku faszyzmu. Bezsprzecznie jest kierunek, w którym proponuję ci wejść i jest to ściana.” – odpowiedział mu Rafał Żurowski.

„Wszyscy jesteście tak nieświadomi. Polska zmierza do złych czasów.”

„To właściwie tylko wyłącznie ludzie w polscy chwalą te rzeczy. Reszta świata jest słusznie ostrożna wobec twojego szaleńczego nacjonalizmu. Wy posuwacie się nawet do tego, że negujecie swój udziału w holokauście.”

Niestety takie zdanie mają o nas zachodni lewacy czytając wypociny i wypowiedzi polityków z „totalnej opozycji”. Swoje dorzucają także pseudoartyści, którzy pokazują Polskę i Polaków w krzywym, nieprawdziwym świetle. („Pokłosie”, „Ida” czy „W Ciemności”)

Źródło: Twitter: BBC News

9 KOMENTARZE

 1. Są cztery rodzaje ludzi którzy idą do wojska.

  1. Cwaniacy którzy chcą się dorobić wcześniejszej emerytury i żyć jak pączki w maśle.
  2. Nie cwaniacy nie posiadający żadnych umiejętności i kwalifikacji do podjęcia innej pracy.
  3. Fanatycy i militaryści którzy myślą że w wojsku będą się realizować.
  4. Patrioci którzy myślą że będą służyć ojczyźnie.

  Ta praca jest przeznaczona dla 1 i 2 grupy. Wynika to z tego że jest to praca jak każda inna. A nie po to idzie się do pracy aby tam pracować tylko zarabiać pieniądze. I wojsko w tym względzie nie premiuje najlepszych żołnierzy (którzy chcą zabijać, są agresywni, potrafią w lesie miesiąc przeżyć bez żadnego osprzętu z nożem w ręku) tylko tych co krakają jak wrony, kiedy między nie wejdą. I ten film doskonale to pokazuje, ponieważ poziom szkolenia na nim pokazany jest kopią szkolenia dla małolatów biegających z patykami krzyczącymi paf, paf, paf. Współczuję ludziom którzy zamiast czynić świat lepszym, zakładać rodziny, bawią się w cyrk. Ten cyrk jest tylko dla tych którzy znają jego prawdziwą naturę i biorą jego cały inwentarz na klatę. Te małolaty dostaną zapaści psychicznej po pierwszym kontakcie z polem walki. Ba! Już w służbie zasadniczej niejednemu by siadła psycha po kontakcie z rzeczywistością, a nie daj jeszcze trafiłby do kompani, gdzie każdy ma rację i nikt się nie myli.

  • coś mało tych opcji. ja skończyłem WAT i rzuciłem armię (z wzajemnością na szczęście);
   nie łapię się na żadną opcję:
   ani patryjota, ani fanatyk-militarysta, ani brak wiedzy i umiejętności, ani dobroci socjalne ..

   • oczywiście w mundurze jako podchorąży za czasów kiedy była to normalna szkoła i nie przyjmowali panienek (w większości córeczek generałów) a na warcie stali żołnierze a nie firma ochroniarska.

 2. do, Obywatela Rp- Patriota czy Ubywatel ? Pierwszy radziłby co zmienić by służba Ojczyżnie była najbardziej pożyteczna, a drugi? wystarczy, wystarczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here