Suski kompletnie zwariował! Chce zmusić prywatne banki do ujawnienia zarobków dyrektorów i kierowników

Źródło: YouTube

Marek Suski kompletnie odpłynął w politycznych fantazjach! Polityk PiS chce zmusić prywatne banki do ujawnienia zarobków na stanowiskach kierowniczych. Internauci nie pozostawiają suchej nitki na tym pomyśle.

„Według mnie w ogóle zarobki wszystkich ludzi sprawujących władzę powinny być jawne, jeżeli chodzi o kierownicze stanowiska. Tak samo w bankach prywatnych. Jeżeli ujawniamy zarobki, to we wszystkich” – powiedział szef gabinetu premiera w rozmowie RMF FM.

Początkowo mogło się to wydawać niewinną wpadką Suskiego, jednak przysłuchując się całej rozmowie, ewidentnie słychać, że polityk jest przekonany do słuszności swojego pomysłu.

Tak absurdalna myśl nie mogła przejść bez komentarza. W internecie polała się prawdziwa fala „propozycji” kolejnych ujawnień.

„Nie zapomnijmy tyko o bankach komórek macierzystych i bankach żywności” – pisze jeden z internautów.

„Idźmy dalej! Ujawnijmy IQ posłów!!! Szczególnie posła Suskiego!!! Ten specyficzny człowiek za każdym razem zaskakuje” – wtóruje kolejny.

Sprawę skomentował również inny polityk, przedstawiciel Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann.

„Ja myślę, że to jest kolejne kluczenie i ucieczka teraz od rozwiązania prostego problemu. I za chwilę się dowiemy, że Marek Suski i PiS będzie ujawniał wszystkie zarobki, poza tymi dwiema paniami” – powiedział.

Przypomnijmy, w sprawie chodzi o zarobki asystentek prezesa NBP Adama Glapińskiego. Media podają, że jego współpracowniczki zarabiają astronomiczne sumy, podawana jest kwota nawet 77 tysięcy zł miesięcznie.
Tymczasem NBP i jak i sam prezes Glapiński nie chcą ujawnić ile dokładnie płacą opisywanym kobietom. Poinformowano jedynie, że jedna z nich „nie zarabia 65 tysięcy złotych”.

Źrodło Fakt.pl / NCzas.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here