Piela przepycha się z Owsiakiem i jego „czuciem się jak w Auschwitz”. Przekonuje, że „obnażyła jego działalność” [WIDEO]

Barbara Piela i Jerzy Owsiak/fot. YouTube/Twitter (kolaż)
Barbara Piela i Jerzy Owsiak/fot. YouTube/Twitter (kolaż)
Reklama / Advertisement

Barbara Piela postanowiła też wziąć udział w skandalicznej przepychance słownej zapoczątkowanej w jej stronę przez Jerzego Owsiaka. Przekonuje, że… „obnażyła” działalność Owsiaka swoją animacją w TVP, za którą Rachoń został zawieszony.

Ok. godziny 15 odbyła się konferencja prasowa Jerzego Owsiaka. Były szef WOŚP poinformował wówczas, że rezygnuje z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Oprócz tego zarzucił m.in. Barbarze Pieli urażenie go.

Może wszystkim tym szaleńcom, którzy mają nazistowskie pomysły z plasteliną włącznie. Pani Barbara Piela, uraziła mnie Pani bardzo. Poczułem się istotnie jak w Auschwitz. I pani to zrobiła – powiedział Jerzy Owsiak.

Barbara Piela postanowiła nie być dłużna i włączyć się w taniec na trupach. Oprócz odpowiedzi, przekonuje, że „obnażyła” działalność Owsiaka swoją animacją, z której wynika, że jest „nakręcony” przez byłą prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Ja p.Owsiaka działalność tylko obnażyłam,a swoimi wypowiedziami on sam siebie dalej obnażał,podobnie jak hejterzy wypisujący tysiące przep. nienawiścią komentarzy.W obliczu takiej tragedii,zamiast się ukorzyć,zrzucił wczoraj zrzucił winę na mnie,sam jednak dzisiaj rezygnując(?) – napisała na Twitterze Barbara Piela [pisownia oryg. – red.].

Źródła: twitter.com/nczas.com

Reklama / Advertisement