Lewacy mają nowych idoli. „Wspaniała” akcja francuskich ekologów. Wysterylizowali się, by „ocalić świat”

ekologia_nczas
Zdj. ilustracyjne. Źródło: Twitter

Francuska wersja lewackiego portalu VICE opublikowała wielki reportaż o „zbawcach świata”. Bohaterami jest m.in. para, która dla dobra planety i ludzkości postanowiła się wysterylizować.

24-letnia Florence i 34-letni Sylvan to nowi idole francuskich lewaków. Oboje wysterylizowali się na zawsze. Dzielny Sylvan zafundował sobie wazektomię – kazał sobie podciąć i podwiązać nasieniowody, by ulżyć ludzkości.

– Posiadanie dzieci to bardzo egoistyczny wybór – mówi Florence. – Sam fakt, że żyjemy oznacza zanieczyszczanie planety.

Sylvan postanowił też całe życie spędzić w nędzy. Według niego ludzie, by ratować klimat muszą żyć w warunkach z epoki preindustrialnej. Czyli w nędzy. Spaść musi także liczba Ziemian.

Według VICE wielu mężczyzn funduje sobie wazektomię w geście solidarności z feministkami.

Kolejny bohater reportażu – 33-letni David, obrońca zwierząt nie wysterylizował się jeszcze, ale również zadeklarował, że nie będzie miał dzieci. Ich życie bowiem z powodu mleka i mięsa jest nic nie warte.

Dzieci są zmuszane do picia mleka i kończenia swych mięsnych posiłków, by być silnymi – tłumaczy David. – Ten sposób życia jaki oferujemy sprawia, że absolutnie nie warto żyć.

Niektórzy planetarni aktywiści rozważają, by opcję by samemu się nie „rozmnażać”, ale adoptować dzieci. I tym postanowieniom towarzyszą jednak rozterki.

31-letni Sereb uważa, że importowanie dzieci z biednych krajów sprawi, że na Zachodzie one bardziej zanieczyszczą planetę, niż gdyby zostały u siebie.

– Adopcja jest mniej złym wyborem niż prokreacja. Ale oznacza też importowanie narodzonych z biednych krajów i przyjęcie przez nich stylu życia bogatych krajów – mówi Sereb. – Ale z punktu widzenia ekologii i tak ogranicza to nasz wpływ wpływ (na planetę – przy. red.).

Poglądy lewackich zbawców planety nie są we Francji niczym nadzwyczajnym. Niedawno Yves Cochet, czonek Parlamentu Europejskiego i były minister ochrony środowiska wezwał Francuzów, by sami się nie rozmnażali, tylko zrobili miejsce dla imigrantów.

Bogate kraje jako pierwsze muszą ograniczyć swą populację. To one najbardziej zanieczyszczają środowisko. Ograniczenie liczby narodzin pozwoli nam lepiej przyjmować imigrantów, którzy pukają do naszych drzwi – tłumaczył.

Według niego rząd francuski powinien prowadzić politykę zniechęcającą obywateli do posiadania dzieci. Jednym ze sposobów jest np. zmniejszanie zasiłków z każdym narodzonym dzieckiem. Jeśli w rodzinie byłaby trójka dzieci, to traciłaby ona prawo do pomocy państwa.

Absolutnie popieramy akcję lewaków, by się nie rozmnażali i więcej już nie przekazywali swych genów.

11 KOMENTARZE

  1. Może nasi przedstawiciele tego nurtu też poświęcą się dla idei i zrobią to samo.Może TVN zrobi jakiś cykliczny program na ten temat?Oni tam wszyscy tacy eko i w ogóle nie chcą na Ziemi CO2.Albo cały kanał niech poświęcą na promocję sterylizacji.Np.TVN Eunuch.

  2. Przypomniał mi się bardzo stary dowcip. Żona do męża: Zobacz, Ruskie w kosmos polecieli. Mąż: Wszystkie? Żona: Nie, tylko dwóch. Mąż: Eee, to daj mi spokój.

  3. to bardzo dobra wiadomość.Platforma podkreśla na każdym kroku, że z powodu 500+ mnożą się polscy Hunowie, ale w większości to normalni ludzie. Senyszyn, Rabiej czy inny Biedroń nie mają dzieci i tamte lewackie czuby też nie będą ich dzięki Bogu mieli…

  4. W ich rozumowaniu nie widzę błędu! Wszyscy lewacy powinni tak postąpić, to świat miałby szansę na ocalenie! Gdyby zrobił tak Szechter senior to nie byłoby Stefka i Adasia Michników! I świat byłby lepszy! :-))))))))))))))))))))

  5. Od zawsze powtarzam że ponad 100 lat socjalizmu doprowadziło do nagromadzenia się takiej ilości debili jak nigdy w historii. Kiedyś jak ktoś był idiotą to albo zeżarł go jakiś tygrys, albo przychodziła zima i było po sprawie, generalnie matka natura odsiewała bardzo sprawnie takich którym na loterii genowej się nie poszczęściło. Dzisiaj każdemu należy się ochrona, i miska na koszt tej normalnej części i mamy co mamy, eksperyment calhouna w pełnej krasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here