Ochroniarz wywlókł starszego mężczyznę ze szpitala. Placówka wyjaśnia, jakie były powody brutalnej interwencji [VIDEO]

Ochroniarz wyrzuca starszego pana z ambulatorium w szpitalu w Ostródzie/fot. YouTube/clusik Adi
Ochroniarz wyrzuca starszego pana z ambulatorium w szpitalu w Ostródzie/fot. YouTube/clusik Adi

Mamy ciąg dalszy skandalu! Pracownik ochrony szpitala w Ostródzie brutalnie wyrzucił z budynku jednego z pacjentów. Nagranie z tego incydentu trafiło do sieci, a placówka odniosła się już do sprawy w oficjalnym oświadczeniu. Jak twierdzą władze szpitala poszkodowany pacjent był agresywny i że „było czuć od niego woń alkoholu”.

To skandaliczne nagrane trafiło do sieci i z miejsca stał się hitem w sieci. Widzimy na nim pracownika ochrony ostródzkiego szpitala, brutalnie wywlekającego za drzwi starszego, poruszającego się o kulach mężczyznę.

Sama sytuacja była nagrywana dopiero od pewnego momentu, dlatego nie widzimy, od czego rozpoczął się incydent i jakie dokładnie były powody interwencji krewkiego ochroniarza.

Co więcej na nagraniu słychać także protesty ze strony innych osób obecnych wówczas w poczekalni, dla których zachowanie ochroniarza było bulwersujące i nie do przyjęcia. Padają nawet stwierdzenia by zgłosić ta sprawę na policję.

O tej sprawie w mediach zrobiło się głośno. Do sprawy ustosunkowała się już dyrekcja szpitala, która wydała stosowne oświadczenie

„W związku z agresywnym zachowaniem jednej z osób przebywających w Ambulatorium naszego szpitala, pacjenci tam przebywający poprosili o interwencję pracownika ochrony, który pełnił swój dyżur. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że pracownik ochrony, po ustaleniu, iż agresywny pacjent nie wymaga nagłej pomocy medycznej, poproszony został o opuszczenie budynku – czytamy w komunikacie opublikowanym na portalu Fakt24.pl.

Jak piszą przedstawiciele władz lecznicy „z dalszych zeznań pracownika ochrony wynika, że od pacjenta czuć było wyraźną woń alkoholu”.

„To, co widać na nagraniu wideo nie jest absolutnie zachowaniem profesjonalnym, jakiego oczekujemy od pracowników ochrony [..]Przeanalizowane zostaną wszelkie nagrania z monitoringu pod kątem szczegółowego wyjaśnienia całej sytuacji” – czytamy w cytowanym przez Fakt24.pl oświadczeniu.

Źródło: Fakt24.pl

3 KOMENTARZE

  1. Myślałem, ze to portal prawicowy
    Czyż agresywny , śmierdzący alkoholem nie powinien być wyrzucony
    Czyż oczekujecie że on by wyszedł grzecznie poproszony
    Pudelek plus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here