Żydowska dziennikarka z NBC News relacjonująca szczyt w Warszawie twierdzi, że Żydzi z getta walczyli z „polskim i nazistowskim reżimem”

dziennikarka NBC News Andrea Mitchell w skandalicznej relacji z Warszawy fot. Twitter @AlexStorozynski
dziennikarka NBC News Andrea Mitchell w skandalicznej relacji z Warszawy fot. Twitter @AlexStorozynski

Andrea Mitchell, żydowska dziennikarka z NBC News, powiedziała w trakcie relacji z Warszawy, że Żydzi z Warszawskiego Getta walczyli z „polskim i nazistowskim reżimem”.

Andrea Mitchell, to wieloletnia dziennikarka i komentatorka amerykańskiej stacji NBC News pochodzenia żydowskiego , była żona szefa FED Alana Greenspana. Relacjonuje dla niej bliskowschodni szczyt w Warszawie. Przeprowadziła między innymi wywiad z wiceprezydentem USA, Mike`iem Pencem.

Trudno ocenić, czy słowa dziennikarki zostały wypowiedziane przez przypadek, czy celowo, ale z pewnością mamy do czynienia z ogromnym skandalem. Andrea Mitchell wprowadziła w błąd miliony widzów w USA.

Konieczna jest błyskawiczna reakcja ze strony polskiego MSZ. Minister Czaputowicz korzystając z faktu, iż wiceprezydent USA Mike Pence i premier Izraela Benjamin Netanjahu złożą w czwartek wieńce przed Pomnikiem Bohaterów Getta, powinni wymóc na nich aby wyraźnie podkreślili tę kwestię w swoich przemówieniach podkreślając, że Żydzi walczyli z Niemcami, a Polacy pomagali w tej walce.

W innym przypadku dojdzie do sytuacji w której towarzyszący im Premier Mateusz Morawiecki, będzie postrzegany przez widzów NBC News jako przepraszający w imieniu oprawców.

18 KOMENTARZE

 1. Za to co żytki robią szczyt powinien się zakończyć zanim się rozpoczął, i przystąpić do sojszu z Chinami. No ale nasz premier powie że nic sie nie stało i jeszcze będzie tych bandziorów przepraszał.

 2. To Polacy walczyli z Niemcami a żydzi wydawali swoich współplemiencow żeby jak to określali przeżyć jeszcze jeden dzień

 3. Dudek :
  Premier słowem nie piśnie bo by mu podnieśli czesne w żydowskiej szkółce gdzie indoktrynuje swoją latorośl.

 4. Należy bezwzględnie powtórzyć i to w trybie pilnym Marzec’68. To nasza, polska racja stanu. Bez odżydzenia Polski daleko nie zajedziemy.

 5. Nie ma takich przypadków, pampers przyjeżdża do Polski i pierwszego dnia stręczy aby się pospieszyć z kasą dla żydów, a następnego macie to.

 6. Brak ustawy o karaniu kłamców! Jakby ją wsadzili, to inne parchy przynajmniej u nas by się bały opluwać Polaków. Gdyby w Izraelu ktoś opowiedział prawdę, że pejsy współpracowali z Niemcami i wysyłali na śmierć swoich, to by z więzienia nie wyszedł do końca życia. Takie są efekty włażenia w dupę żydkom z Ameryki. Pójdzie w Świat, że się kajamy i do tego zraziliśmy do siebie Iran.

 7. Po raz kolejny wstyd mi za „polski” rząd.Nigdzie na świecie nie ma takich eunuchów u władzy jak w Polsce.Oczywiście poprzednicy byli tacy sami.Bo PiS,PO i ta zbieranina sierot po innych partyjkach to ten typ.Zero godności i honoru.

 8. Tak wygląda polityka PiSobolszewi. Wchodzenie Amerykanom w cztery litery. Wstyd. Polska racja stanu wymaga większej współpracy z UE.

 9. To przecież Polacy walczyli z Niemcami a Żydzi jako zamieszkujący te tereny też współwalczyli a nie odwrotnie. Ten szczyt to jakies nieporozumienie.

 10. Rozstrzelac dla przykładu i skończy się wroga propaganda przeciwko Polsce
  Inni dziennikarze szybko zmadrzewa i zanim zaczną relacjonować spotkania zapoznają się z faktami historycznymi.

 11. Przypominam,że to „polski ” jest winien tej sytuacji. Gdyby zachowywał by się on właściwie i miał w ręku znowelizowaną ustawę IPN, to niejaka Mitchell siedziałaby w areszcie deportacyjnym. A Pompeo zostałby poproszony o wyjazd z Polski.

 12. Przypominam,że to „polski ” rząd jest winien tej sytuacji. Gdyby zachowywał się on właściwie i miał w ręku znowelizowaną ustawę IPN, to niejaka Mitchell siedziałaby w areszcie deportacyjnym. A Pompeo zostałby poproszony o wyjazd z Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here