„Król TVN” otwiera knajpę! Zobacz, co będzie sprzedawał Kuba Wojewódzki i gdzie

Kuba Wojewódzki w miejscu swojego przyszłego lokalu/fot. Instagram Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki w miejscu swojego przyszłego lokalu/fot. Instagram Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki zwany również „Królem TVN” ogłosił, że zamierza otworzyć lokal gastronomiczny w Warszawie. Czeka go jednak dużo pracy. Z udostępnionych informacji wynika, że lokal jest w stanie totalnie surowym.

Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w #warszawa – napisał Kuba Wojewódzki w opisie zdjęcia na Instagramie.

Na fotce widzimy „Króla TVN” na miejscu budowy. Z opisu zamieszczonego przez Wojewódzkiego wynika, że lokal będzie się znajdował w Elektrowni Powiśle. Jest to zrewitalizowany teren dawnej elektrowni, który obecnie jest przeznaczony pod różne apartamenty i knajpki.

Jednak do wielkiego otwarcia jeszcze trochę czasu jest. Patrząc na zdjęcie widzimy totalnie surowy stan miejsca, gdzie ma być otwarty lokal.

Wśród komentarzy na Instagramie jeden w niezwykle ciekawy sposób przedstawia, czego można się będzie spodziewać w lokalu. – Podchodzi uroczy kelner, pyta klienta czy smakowało… klient z lekkim przekąsem odpowiada może być… Myślałem że @kuba_wojewodzki_official lepiej gotuje… Na co kelner : Lepiej ? Nie smakuje ? To wypier****ć ! i nie zapraszamy ponownie – napisała jedna z internautek.

To nie pierwszy celebryta, który próbuje sił w branży gastronomicznej. Bez powodzenia próbowali podobnego przedsięwzięcia Marek Kondrat, Bogusław Linda i Zbigniew Zamachowski.

Jeszcze do niedawna restaurację prowadził król disco polo, Zenek Martyniuk. Niestety, ze względu na ekscesy swojego rozbrykanego syna Daniela M. musiał ogłosić zamknięcie biznesu i sprzedaż swojego lokalu.

Źródła: money.pl/instagram.com/nczas.com

6 KOMENTARZE

  1. Płacili mu za chamstwo i robienie z siebie małpy/nie obrażając tych mądrych zwierząt/, to teraz ma za co otwierać knajpę

  2. kolejny resortowiec, który myśli że jest przedsiębiorczy. Celebryci, a takim chyba można nazwać tego Pana, myśli że jak ktoś mu nadawał pieniędzy za darmo wynikało z jego talentu lub wiedzy. Błąd ! został ustawiony tak, żeby Kubusiowi nie było ciężko. A dziesiątki tysięcy przedsiębiorców (w tym w branży gastronomicznej) niejednokrotnie zarabiają mniej niż ich pracownicy. Łatwo nie będzie i p. W szybko się schowa bo bez wiedzy i umiejętności samo nazwisko nie wystarcza w prawdziwym biznesie.. polecam mu nabijanie frajerów na reklamach niż na podejmowanie pracy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here