Prezydent Brazylii pokazał prawdę o środowiskach LGBTQWERTY. Opublikował film z karnawału na którym …. (18+ VIDEO)

Prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, opublikował film z jednej z parad jakie odbyły się w Brazylii z okazji karnawału. Przedstawia scenę, w której jeden wesołek oddaje mocz na drugiego.

Jair Bolsonaro opublikował film na swoim koncie na Twitterze. Jest to fragment ulicznej parady karnawałowej w Sao Paulo. Gra muzyka, ulicą idzie tłum, a na dachu przystanku wygina się w „tańcu” grupa „wesołków” w typowych dla siebie strojach.

Już ta scena pokazuje z jakim upadkiem obyczajów mamy do czynienia. Ale to nie koniec. Jeden z homosi oddaje potem mocz na drugiego. Tłum wiwatuje.

– Nie czuję się komfortowo pokazując ten film ale trzeba ujawnić społeczeństwu prawdę, by miało wiedzę jak to wygląda i wybrało swoje priorytety – napisał Bolsonaro

– Oto w co zamieniły się liczne brazylijskie ulice w trakcie trwania karnawału. Komentujcie i wyciągajcie własne wnioski – dodał

Bolsonaro dodał później, że jego intencją nie jest potępienie idei karnawału ale zwrócenie uwagi do jakich wynaturzeń niezgodnych z duchem tego święta dochodzi.

10 KOMENTARZE

  1. trzeba ten film pokazywać gdzie się da i ile razy się da; szczególnie mieszkańcom i „mieszkańcom” Warszawki i Gdańska, ale i w całej Polsce, w każdej najmniejszej mieścinie; niech ludziska zobaczą co nam te popaprańce szykują; trzeba koniecznie przypominać kim jest i co propaguje „nowy” guru lewactwa – niejaki Robert B. – jak słusznie ktoś zauważył „wydrukowany w drukarni”, można dodać „tajnej drukarni na WSI” i pompowany na mężyka stanu; proszę zwrócić uwagę, że o jego preferencjach zapanowała jakby cisza; bo lewactwo widzi, że ludziska są jeszcze normalni i żeby im wcisnąć ten ich światopogląd jako normalny, trzeba ich zajść od tyłu propagując nawet w miarę normalne rzeczy, a po zdobyciu władzy, to już się nikt nie będzie krył ze swoimi świństwami – patrz niejaki wicek w Warszawie, jak po objęciu funkcji jedzie równo po ludziach normalnych; trzeba Polakom cały czas uświadamiać kto zacz i czego chcą; a chcą niemało – docelowo naszych dzieci do swoich „zabaw”; a to już nie przelewki i trzeba pedofilom powiedzieć stanowcze NIE i NIGDY; każde ich inne hasła i hasełka są tylko przykrywką tych niecnych zamiarów; nie dajmy się podejść, zwłaszcza od tyłu;

  2. Walczmy o rowne prawa dla nekrofilow! Nekrofil – taki sam obywatel jak ty! Wspierajcie finansowo PZPN (Polskie Zrzeszenie Przesladowanych Nekrofilow). Demokracja albo smierc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here