TVN24 przerwał nadawanie konferencji Płażyńskiego. Obnażał „układ gdański”, a liczyli na coś innego (VIDEO)

TVN24 - odjazd Źródło: wikimedia, domena publiczna Autor: Drozdi-Pn
TVN24 - odjazd Źródło: wikimedia, domena publiczna Autor: Drozdi-Pn

Stacja TVN24 przerwała transmisję z konferencji zorganizowane przez byłego kandydata na prezydenta Gdańska, Kacpra Płażyńskiego. Mówił nie to co chcieli usłyszeć obnażając nieprawidłowości w gdańskim ratuszu.

Płażyński zapowiedział konferencję prasową wczoraj. Rozpoczęła się ona dziś około 8.45 rano. Początkowo TVN24, tak jak inne stacje informacyjne, prowadził transmisję na żywo z konferencji.

Została ona jednak przerwana gdyż Płażyński poinformował na niej o nieprawidłowościach w podległych ratuszowi Samorządowym Zakładzie Budżetowym „Gdańskie Nieruchomości”.

Jak wytłumaczyli widzom wyraźnie zakłopotani prowadzący liczyli, że Płażyński wypowie się na temat publikacji „Gazety Wyborczej”, iż zarejestrował się jako bezrobotny i pobrał 20.000 złotych dotacji.

Kacper Płażyński ogłosił na konferencji, iż w związku z ujawnionymi nieprawidłowościami zwrócił się do p.o prezydenta Aleksandry Dulkiewicz z wnioskiem o odwołanie wiceprezydenta Gdańska, Piotra Grzelaka.

Nie jest to jedyny przykład wątpliwych z punktu widzenia etyki działań stacji TVN24. Na skandaliczne traktowanie poskarżył się także lider Bayer Full, Sławomir Świerzyński.

4 KOMENTARZE

    • Hmmmmmmmmmmmmmmmm, a jak odebrać Twoje słowa? Żeby wiedzieć co siĘ dzieje nie wystarczy oglądać wpisy np. na tym forum, ale np. obejrzeć także TFałszN czy TVN.

  1. A dlaczego Płażyński nie zwołał takiej konferencji przed wyborami uzupełniającymi? bo PiS dał polecenie, że to Dulkiewicz ma wygrać.

    • Dokładnie. Inna sprawa, że Kacperek to chyba lewus. W trakcie kampani samorządowej, otoczył się samymi niemal lewakami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here